Masaüstü PC için L Masa vs Düz Masa

Hocam mümkün olursa deneyeceğim maragoz. Bir tane daha masa buldum da ona da bakarsanız sevinirim.
Hocam bütçe nedir, büyük mü istersiniz? Yeriniz var mı?

Hocam bütçe nedir, büyük mü istersiniz? Yeriniz var mı?
Hocam iki monitörüm rahat sığsın ve biraz da alan kalsın istiyorum. O kadarda büyük olmasın.

Bir masa daha buldum hocam.

Hocam mümkün olursa deneyeceğim maragoz. Bir tane daha masa buldum da ona da bakarsanız sevinirim.

Hiç sağlam durmuyor bütçe nedir?

Hocam iki monitörüm rahat sığsın ve biraz da alan kalsın istiyorum. O kadarda büyük olmasın.

Bir masa daha buldum hocam.
İki monitörünüz için bu masa ideal görünüyor. Hocam ama ben vallaha diyorum tavsiye etmem, şimdi babana gitsen marangoz istediğin stili her türlü yapcak metresine kadar metre metre söyliceksin.

Önceden L masa kullanıyorum şimdi ikincisi gibi bir masaya geçtim L masaya oranla daha rahat bence ama sallanma sorunları oluyor genelde o masalarda masa ile ayaklar arasına birer destek koyarsan sorun çözülür. L masanın o bölmesini kullanicaksan L masa yoksa düz daha rahat olur.

Hocam yine de bana Max 1200TL bir L masa önerir misiniz? Eğer yapma şansım olursa marangoza gideceğim ama bir ihtimal kenarda dursun.

Hocam yine de bana Max 1200TL bir L masa önerir misiniz? Eğer yapma şansım olursa marangoza gideceğim ama bir ihtimal kenarda dursun.

Hocam marangoza giderim diye L masa için bir ölçü oluşturdum kafamda. 2 Monitör biraz boş alan ve sol tarafa ayrı küçük bir masa. Nasıldır sizce?

Dosya Ekleri

• 6c49be27-9799-4551-b8d3-1b443242752e.jpg
    6c49be27-9799-4551-b8d3-1b443242752e.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:

Hocam marangoza giderim diye L masa için bir ölçü oluşturdum kafamda. 2 Monitör biraz boş alan ve sol tarafa ayrı küçük bir masa. Nasıldır sizce?

İyi hocam. Internetten arastirmasini yapin mesela uzun l masa 1.500 ise marangoz kaça yapiyo sorun.

Geri
Yukarı