Matebook D14 i5-1240P 16 GB vs. D14 2022 i5-10210U 8 GB

Dovahkiin1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu iki bilgisayardan birini alacağım. Ama hangisini alacağıma karar veremedim. 8 GB olması benim için çok önemli değil, sadece iş için kullanacağım çünkü. Hepsiburada üzerinden alacağım yüksek ihtimalle. 1240p olanında onca iyi yoruma rağmen birkaç kötü kötü yorum görünce tedirgin oldum biraz açıkçası. Batarya olarak ikisi de 56WH sanırım. 10210U'nun tek üzüldüğüm noktası kamerasının tuşlar arasında olması. 1240P'yi alırsam herhangi bir sorun yaşar mıyım acaba? Aralarında 1000TL'yi bulmayan bir fiyat farkı var sadece. Hangisini almam daha iyi olur karar veremiyorum. Fikirlerinizi paylaşıp yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. Esenlikler.

@Artoria Pendragon @Astiva Hocalarım sizleri bu konularda sık görüyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Yani kronik bir sorunu vs. hocam bütçemi zorladım ama çok zora girerim alırsam. İş bilgisayarı olarak kullanacağım bilgisayarı Office Word, Zoom, vs.

Bütçeyi zorlamışsınız zaten az daha verip düzgün model alın derim ben, gene de alamıyorsanız üzmez tabii ki.

Bütçeyi zorlamışsınız zaten az daha verip düzgün model alın derim ben, gene de alamıyorsanız üzmez tabii ki.

Hocam imkanlarımı zorlayıp MacBook almaya çalışırım o zaman. Alamazsam D14 i5 1240P modeli uygun olur değil mi? Vaktinizi alıyorum kusura bakmayın.

Geri
Yukarı