Mavi Ekran PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Quad87

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Forumunu inceledim fakat talimatları da takip etmeme rağmen pek bir çözüm yolu bulamadım ve konuyu açmaya karar verdim. Başlıktaki gibi bir mavi ekrana düşen bilgisayarım mevcut. RAM testimi yaptım ve herhangi bir sorun bulunamadı. Bir hafta önce değiştirdiğim antivirüs'ümü sildim ve eskisini geri yükledim belki değişir umuduyla. Sürücü'lerimin testini yaptım komutla ve PC ilk açılışta kontrolden geçti. Velhasıl ben bir şey bulamadım. Sizler yardımcı olursanız sevinirim.

İlginize şimdiden teşekkürler.

Mini Dump klasörüm :Minidump.rar — RGhost — Dosya paylaşımı

Son düzenleyen: Moderatör:
Quad boş bir fat32 usb belleğin içine verdiğim bios dosyasını rardan çıkartıp içine atın. Bios'a girip ezflash özelliğini bulup çalıştırın, çalıştırdığınızda size root haritası çıkacak oradan usb belleğinizin içindeki rom'u seçip güncellemeye başlayabilirsiniz.

Korkmanıza gerek yok, Bios güncellendikten sonra bilgisayar kendi kendine açılırken bios'a girip default yapıp, save ad exit yaparsanız sorunsuz bilgisayar açılacaktır. Windows 8.1'e geçmeniz yararınıza olacaktır, alışmanız ilk günlerde normaldir ancak ileriye doğru mutlaka alışacaksınız şimdi sizi anlıyorum çünkü bizde ilk bunu yaşadık :)

Eğer geçtikten sonra düzelirse Win7'ye döner kontrol edersiniz eğer hatayı almazsan kalırsın isteğine göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı