Mayıs ayında PS4 almak

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum. 8. Sınıf olduğum için nisan da sınavım var. Sınavdan sonra ps4 alacağım. Ama kararsızım. O zamana kadar GTA 5 çıkarmı ?Çok korkuyorum ya çıkmazsa diye. Hiç PC topla demeyin çünkü o kadar param yok. Sizin bu konu hakkında görüşünüz ne olur ?

- - - Güncellendi - - -

Benim PC: Nvidia GE FORCE GT 635M 6GB RAM İ5 WİN 8.1 INTEL HD GRAPHİCS 4000 Kötü

PS4 fiyatları şuan, 1.550-1.699 TL civarlarında. Mayıs kadar da değişecek gibi durmuyor fiyatlar. Yani 1.700 TL ile oyun için PC toplanabilir. Eğer bu kadar bütçeniz yoksa PS4 oyunları 200-250 TL civarında iken onları nasıl alacaksınız ayrı konu...

Yanında oyun da alacak paranız varsa alın. Konsol alıp da yanına 2-3 oyun ile olmuyor. Konsol oyunları çok pahalı.

Ayrıca mesajınızda yazım hatası var ve 22. kuralı ihlal etmiş bulunuyorsunuz.

Hocam, PS4 Fiyatları o zamana kadar artar. Siz en iyisi bir PC toplayın. Konsol oyunları çok pahalı.

Kemal abi, ne yazıkki benim bilgisayarım dizüstü olduğu için toplamak işi olmaz diye geliyor.

Düşünceniz için teşekkür ederim. Peki ps3 veya xbox 360 alsam olurmu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı