Gıda McDonald's burger crushta 750 puana indrimler

Ben gidersem ailemle gideceğim de kasada 4 kişi 6-7 menü almak biraz garip geliyor, sosyal anksiyetem yok diye biliyordum da garip geldi bu durum :D

Hocam ben her gün 3-4 tane beleş kod okutuyorum kasadaki elemanlar artık bana alıştı. Hatta dünya kupasındaki bigmac hediyeli penaltı oyunu zor olduğu için çalışanların telefonundan da oynamıştım onlara kazandırmak için. :D

Bu kadar çok bedava yiyebilenleri tebrik etmek lazım ya helal olsun :) bazıları para kazanabiliyor bazıları şanslı olabiliyor

İlk başlarda imkansız vs. gibiydi ama puan 400'e düşünce daha rahat oldu. Bir de köfte dürüm diye okuttuğum QR koda binaen tavuk dürüm gelmeseydi iyiydi. Hani kendim söylesem yanlış duydular da öyle geldi diyeceğim ama QR'dan okutulan menüyü nasıl yanlış hazırladılar anlamak mümkün değil. Dürüm içerisindeki turşu notalı acı sos çok hoşuma gitti bu arada, adını bilen varsa yazabilir. Big Mac sosu sanırsam.

İlk başlarda imkansız vs. gibiydi ama puan 400'e düşünce daha rahat oldu. Bir de köfte dürüm diye okuttuğum QR koda binaen tavuk dürüm gelmeseydi iyiydi. Hani kendim söylesem yanlış duydular da öyle geldi diyeceğim ama QR'dan okutulan menüyü nasıl yanlış hazırladılar anlamak mümkün değil. Dürüm içerisindeki turşu notalı acı sos çok hoşuma gitti bu arada, adını bilen varsa yazabilir. Big Mac sosu sanırsam.
Ben köfteli istemiştim demediniz mi?

Geri
Yukarı