Meditasyon işe yarıyor mu?

Mental mastürbasyon. Herhangi bir şeye kafanı takmamaya çalışmak veya zevk aldığın şeyleri düşünmek aynı etkiyi yaratır yani evet yarıyor ama saçma. Kültürümüzle de uyum sağlamaz.

Tutarsınız zaten onu biliyoruz :D

Güzel güzel kuzen Almanya'dan çikolata getirdim ister misin?

Yoganin çeşitlerini öğren TV'de gördüğün ommmmm diye mırıldanarak yapılmiyor ve orada esneme söz konusuydu çevir sen laflarını.

Yukari, asaği. Bu iki laf size neyi hatırlatıyor? Not: +18 bir şey değil fesat algılamayın mizah amaçlı yazdım zaten.

Meditasyon kesinlikle işe yarıyor. Gereksiz siniri, odak problemlerini ortadan kaldırıp hayata daha düzgün bakmanı sağlıyor. Tabii bunu gerçekten kalpten ve düzenli şekilde yapmana bağlı değişir. Ben gayet iyi sonuçlar alıyorum.

LoL çok seviyorsun anlaşılan. Sıkıntı burada ki ben LoL oynamıyorum :D bu arada sadece kol kası değil beyin kasını da geliştirmek gerekiyor.
Pardon hocam yanlış kişi kusura bakmayın, zaten konu sapıttı abes bir şekilde din nefreti var adam rahatlamak için namaz kıl diyor sen diyorsun yok sağolun, elemanın teki nefret kusuyor. İyi forumlar dilerim.

Pardon hocam yanlış kişi kusura bakmayın, zaten konu sapıttı abes bir şekilde din nefreti var adam rahatlamak için namaz kıl diyor sen diyorsun yok sağ olun, elemanın teki nefret kusuyor. İyi Sosyaller dilerim.

Soruma cevap arıyorum namaz ile ilgili sorum olsaydı namaz diye konu açardım zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı