Memrise nasıldır?

BreaKSooN05

Kilopat
Şu an A1-A2 eğitimi aliyorum. Içerikleri İngilizce olarak takip ediyorum ama kelime konusunda patliyorum. Bu sorun için memrise dikkatimi çekti şu anda indirim de varmış.

Ama konu siralamasi birazcik garip geldi. Seviyelere göre bir ayrim yapilmamış. Çok random gibi geldi. Kullanan kişiler nasıl kullanmam gerektiği konusunda bilgi verebilir mi?

LFkDtrl7_YwGv8ANUu0RDGQN=w527-h937-s-no?authuser=0.jpg

Karşına çıktıkça kelime öğren yeter. Nerede kullanman gerektiğini bilmiş olursun. Böyle öğrenince insan unutuyor.

Hocam başlangıç seviyesi olduğum için çok fazla kelime bilmiyorum. Cümle kuramıyorum. Şöyle 3-5 ay ağır şekilde çalışıp. Bir seviyeye geldikten sonra bende böyle yapmak istiyorum.

Şu an bilmediğim kelimeleri denk geldikçe not alıyorum sözlük gibi, ama tekrar kullanmadıkça zaten unutuyorum. Deftere açıp bakanda bir insan değilim. Bu yüzden bir App sayesinde öğrenmek daha kolay olabilir gibi geldi.

Hocam başlangıç seviyesi olduğum için çok fazla kelime bilmiyorum. Cümle kuramıyorum. Şöyle 3-5 ay ağır şekilde çalışıp. Bir seviyeye geldikten sonra bende böyle yapmak istiyorum.

Şu an bilmediğim kelimeleri denk geldikçe not alıyorum sözlük gibi, ama tekrar kullanmadıkça zaten unutuyorum. Deftere açıp bakanda bir insan değilim. Bu yüzden bir App sayesinde öğrenmek daha kolay olabilir gibi geldi.
Bu sitenin level 1 haberlerini oku News in Levels « World News for Students of English

Yeni konular

Geri
Yukarı