Metil alkol etki dozu nedir?

primaldo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Az önce babamın viskisinden 30ML kadar içtim. Viskinin sahte olup olmadığını bilmiyorum. Üzerinde bandrol yoktu ama bendeki jack Daniel's şişesiyle karşılaştırınca birebir aynıydı. Sahteyse de körlük vs. gibi bir ihtimal var mı? 2-3 kere kendimi kusturdum ama yine de bilmiyorum.

25-30 ML civarıdır yetişkin bir insan için ölümcül doz. Viski sahte olsa da içinde metil alkol olduğunu sanmıyorum.

Hocam viski kitleri var etil alkol kullanılarak yapılan acaba onlardan mı? Ve ölümcül doz dediğiniz viskinin ML'imi mi yoksa saf metil Alkol'ün mü?

Hocam viski kitleri var etil alkol kullanılarak yapılan acaba onlardan mı? Ve ölümcül doz dediğiniz viskinin ML'imi mi yoksa saf metil Alkol'ün mü?
Viski alkol kullanılarak yapılmaz, fermente süreciyle oluşan alkolü içerir. Sahte içki denen şey alkol, su ve aroma vericiler karıştırılarak yapılıyor. Ölümcül doz saf metil alkolün dozu.

Viski alkol kullanılarak yapılmaz, fermente süreciyle oluşan alkolü içerir. Sahte içki denen şey alkol, su ve aroma vericiler karıştırılarak yapılıyor. Ölümcül doz saf metil alkolün dozu.

Dedikleriniz biraz içimi rahatlattı sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı