Metin2 hâlâ oynanacak bir oyun mu?

UnFrGvnG

Decipat
Hayatımda hiç Metin2 oynamadım ama bir merakım olmuştur sürekli.
DDR2' RAM'li, Penti'um işlemcili bir sistemim var ve oyunda arıyordum kendime. Sizce eğlenceli bir oyun mu, oynamaya değer mi halen daha?

Eskiler eskiden güzeldi. Sagonun ateşten gömleğini açıp çölde at zırhlamak için bütün serveri topladığımız günler, dolu düşürmek için sabahlara kadar vahşi uzman/okçu kovaladığımız günler hep eskiden güzeldi aga.

Hiç bir zaman oynanacak bir oyun değildi, marjinalliğe gerek yok.
Bir çok insanın halen daha çok fazla severek oynadığını görüyorum.
Oyununun kendine çeken bir özelliği var diye düşünüyorum. Neden öyle dediğinizi öğrenebilir miyim?
(Bilmediğimden soruyorum.)

Eskiler eskiden güzeldi. Sagonun ateşten gömleğini açıp çölde at zırhlamak için bütün serveri topladığımız günler, dolu düşürmek için sabahlara kadar vahşi uzman/okçu kovaladığımız günler hep eskiden güzeldi aga.
Çok doğru söylediniz ama özlüyor işte insan bazen maziyi 😌
Oyun, şimdide o tadı vermez mi dersiniz?

Bir çok insanın halen daha çok fazla severek oynadığını görüyorum.
Oyununun kendine çeken bir özelliği var diye düşünüyorum. Neden öyle dediğinizi öğrenebilir miyim?
(Bilmediğimden soruyorum.)

Çok doğru söylediniz ama özlüyor işte insan bazen maziyi 😌
Oyun, şimdide o tadı vermez mi dersiniz?
Seni bilmem de bana vermez. Yaş ilerledikçe hayat kaygısı artıyor. İş , kariyer , evlilik falan filan derken kafanın içi fırın gibi oluyor. Çocukken hiç kaygımız olmadığı için oyun keyif veriyordu. Ama şuan öyle değil.

Gençliğimi çalan bu oyunu tavsiye etmem güzelliği eskidendi. Bazı şeyler tadında kalmalı rafa kaldırılmalı. O ortamlar arkadaşlıklar, hepsi eskidendi. Şimdi bambaşka bi dünya olmuş. Oyunda parasız ve hilesiz bir yere kadar gelebilirsin, yıllarını harcaman lazım. Para yatırmak içinde değmez diye düşünüyorum. O paralara pc alırsın.

Gençliğimi çalan bu oyunu tavsiye etmem güzelliği eskidendi. Bazı şeyler tadında kalmalı rafa kaldırılmalı. O ortamlar arkadaşlıklar, hepsi eskidendi. Şimdi bambaşka bi dünya olmuş. Oyunda parasız ve hilesiz bir yere kadar gelebilirsin, yıllarını harcaman lazım. Para yatırmak içinde değmez diye düşünüyorum. O paralara pc alırsın.

Hocam çok teşekkür ederim size. Çok doğru söylemişsiniz aslında bazı şeyler tadında bırakılmalı.
Pay to Win oyun olmuş sizden anladığım kadarıyla herhalde ve nefret ederim o tarz oyunlardan.
Ya işte benim DDR2 bir sistemim vardı dolapta. Kendime işte uğraş olsun diye kuracağım sistemi. Bir kaç saat öyle bakar kapatırım.
O sistem içinde oyun arıyordum bende.

Hocam çok teşekkür ederim size. Çok doğru söylemişsiniz aslında bazı şeyler tadında bırakılmalı.
Pay to Win oyun olmuş sizden anladığım kadarıyla herhalde ve nefret ederim o tarz oyunlardan.
Ya işte benim DDR2 bir sistemim vardı dolapta. Kendime işte uğraş olsun diye kuracağım sistemi. Bir kaç saat öyle bakar kapatırım.
O sistem içinde oyun arıyordum bende.
Aslında araştırırsan boyuny aşmış çok güzrl oyunları bulursun sistemini yaz googledan arat.

Yeni konular

Geri
Yukarı