Metin2 PvP Server'da critical error hatası

CommandShell

Kilopat
Yer
Nevşehir
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Teknikeri,BOSE Uzmanı,Laborant ve Veteriner Sağlık Teknikeri
Herkese merhaba, Metin2 PvP Server'da böyle bir hata alıyorum ve ne yaptıysam çözemedim, yardımcı olur musunuz?
Defender kapalı, ekran kartı sürücülerim güncel, oyun klasöründe sahiplik ayarlamalarını yaptım.

Ekran görüntüsü 2024-04-24 195556.png

PvP serverın destek hattına yaz, varsa sitede belirtmişlerdir.

Bir de güvenliği kapat öyle dene. Garip bir şekilde virüs diye algılayabiliyor. (bazen

Ulan beee sınava gireceğim bu sene, bitsinde köpek gibi oynayacağım şu oyunu, nalet gelsin eğitim sistemine...

PvP serverın destek hattına yaz, varsa sitede belirtmişlerdir.

Bir de güvenliği kapat öyle dene. Garip bir şekilde virüs diye algılayabiliyor. (bazen

Ulan beee sınava gireceğim bu sene, bitsinde köpek gibi oynayacağım şu oyunu, nalet gelsin eğitim sistemine...
Yazıyorum sallayan yok client.bin dosyasını silip oyun dosyalarını kontrol ettiriyorlar o kadar, defender kapalı zaten :/

Hatırladığım kadarıyla çok aktif vardı, bir ara bende girmiştim ona da. Hiç dediğin gibi problemle karşılaşmadım genellikle int veya PC'den oluşan sorunlar hep.

Hatırladığım kadarıyla çok aktif vardı, bir ara bende girmiştim ona da. Hiç dediğin gibi problemle karşılaşmadım genellikle int veya PC'den oluşan sorunlar hep.
Bİlgisayarda donanımsal ya da yazılımsal bir sorun yok, driverlarım güncel, defender'da kapalı bazen 7-8 saatte bir veriyor bazen 2-3 saatte bir. Artık serverla alakalı olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı