Metin2'ye tekrar başlanır mı?

PVP serverlara bak o zaman. Oralarda da illa para yatırman gerekecek ama TR'ye kıyasla biraz daha kolay olacaktır çünkü yeni olduklarından herkes yeni olacağı için güç dengeleri belirlenmiş olmuyor ama açıkçası Metin2 hatta MMO ile bence oynanmaz. Bu türün zamanı çoktan doldu.

PVP serverlara bak o zaman. Oralarda da illa para yatırman gerekecek ama TR'ye kıyasla biraz daha kolay olacaktır çünkü yeni olduklarından herkes yeni olacağı için güç dengeleri belirlenmiş olmuyor ama açıkçası Metin2 hatta MMO ile bence oynanmaz. Bu türün zamanı çoktan doldu.
Hocam niye öyle diyorsunuz MMO'ları oynayan oluyor. Ben MMO seviyorum FPS gibi oyunları oynayamıyorum kafamı çıkardımı tak tak vuruyorlar.

PvP serverlara bak o zaman. Oralarda da illa para yatırman gerekecek ama TR'ye kıyasla biraz daha kolay olacaktır çünkü yeni olduklarından herkes yeni olacağı için güç dengeleri belirlenmiş olmuyor ama açıkçası Metin2 hatta MMO ile bence oynanmaz. Bu türün zamanı çoktan doldu.

MMO ölmez. Ticaretini yapan oyunları kapsamıyorum ama listede yeni çıkacak MMO'lar deli gibi bekleniyor. Para harcama ayarını Metin2 gibi abartmazlarsa aktif oyuncu sayıları zaman geçtikte azalacak diye bir şey yok. Örneğin BDO.

Hocam niye öyle diyorsunuz MMO'ları oynayan oluyor. Ben MMO seviyorum FPS gibi oyunları oynayamıyorum kafamı çıkardımı tak tak vuruyorlar.

Tek başına oynayabileceğin bir sürü RPG oyun var. Ne para yatırma derdin oluyor ne de hilecilerle uğraşma. Ben bahsettiğin iki türdeki online oyunları da bıraktım ve hiç eksikliklerini bile hissetmiyorum yıllardır. Zaman kaybı oldukları gibi psikolojik açıdan zarar veriyorlar oyuncusuna.

Geri
Yukarı