Metro 2033 Redux Türkçe yama kurulmuyor

Penguen gagası

Centipat
Daha fazla  
Selam geçenlerde Metro 2033 Redux aldım Epic Games'ten yeni indirdim ama Türkçe desteği yok oyun çeviriden yamasını indirdim ama kuramadım nasıl kuracağım dosya seçmemi istiyor metro.exe dosyasını seçiyorum çok zararlı diye bir hata alıyorum ne yapmalıyım?

Selam geçenlerde Metro 2033 Redux aldım Epic Games'ten yeni indirdim ama Türkçe desteği yok oyun çeviriden yamasını indirdim ama kuramadım nasıl kuracağım dosya seçmemi istiyor metro.exe dosyasını seçiyorum çok zararlı diye bir hata alıyorum ne yapmalıyım?

Bu yamayı kullanmanızı ve bilgisayarınıza bir virüs taraması yapmanızı öneririm.

Türkçe yamalar oyun dosyalarına müdahel ettiği için windows güvenlik duvarı veya antivürüslerin zararlı yazılım olarak algılaması olağan bir durum hocam. Oyunçeviri sitesinden indirdiyseniz bir problem olmaz kurabilirsiniz.

Bu yamayı kullanmanızı ve bilgisayarınıza bir virüs taraması yapmanızı öneririm.

Aynı kayıt defterine bu oyuna ait bilgi buulunamadı diyor.

Türkçe yamalar oyun dosyalarına müdahel ettiği için Windows güvenlik duvarı veya antivürüslerin zararlı yazılım olarak algılaması olağan bir durum hocam. Oyunçeviri sitesinden indirdiyseniz bir problem olmaz kurabilirsiniz.

Oyun çeviriden indirdim ama kuramadım.

Oyun dosyalarını doğrulayın. İşe yaramazsa silip tekrar kurun ve oyunu bir kez açtıktan sonra yamayı kurmayı deneyin. Ayrıca bu işlem sırasında antivirüs programlarını devre dışı bırakmanız daha iyi olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki şekilde yapın indirme linki açıklama kısmında mevcut EPİC games ile uyumlu farklı versiyonu var onu kurun.

Direk olarak burdanda ulaşabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı