Mi Band 8 alınır mı?

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 459
Kupon ve bonuslarla beraber 600 TL'ye alabiliyorum. Sizce alınır mı? Sağlam mıdır uzun süre dayanır mı?
2 sene önce 500 TL'ye Mi Band 6 almıstım, bu çok ucuzmuş. Link paylaşır mısınız?

Ben 7 kullanıyordum illet ettirmişti daha yanaşacağımı düşünmüyorum şu anlık.
Neden illet ettirdi hocam?

2 sene önce 500 TL'ye Mi Band 6 almıstım, bu çok ucuzmuş. Link paylaşır mısınız?

Ekranın 30HZ olması. Hadi onu 8de 60 yaptılar, diğer sorunlarından bahsedeyim. Telefonumu bul adam gibi çalışmıyor. Belli bir süre telefondan bağlantı kesilip tekrar bağlanınca bildirimleri göstermiyor, uygulamaya girip girip güncellemek gerekiyor. Kalitesi kötü, dikkatli kullanmama rağmen ekranı çizildi gitti. Apple sağlık uygulamasına uygulamadan veri senkronize etmedikçe veri göndermiyor. Bunlar dışında uygulama yüklenebiliyor olması fakat bunun için başka başka uygulamalarla uğraştırması, kendi kendine tema değiştirmesi falan. 3-4 kere eklediğim temayı kendi kendine silimiş.

1100 liraya bu kadar diyeceğim, Haylou nun bu fiyata çok daha iyi saatleri var.

Hocam normalde 950 lira civarı kuponla beraber 850 oluyor, benim ekstra bonusum var ondan uyguna geliyor. Mi Band 3'ten beri almak istiyordum şu an bunu alasım var hazır fiyatı da uyguna geliyorken.

Ekranın 30HZ olması. Hadi onu 8de 60 yaptılar, diğer sorunlarından bahsedeyim. Telefonumu bul adam gibi çalışmıyor. Belli bir süre telefondan bağlantı kesilip tekrar bağlanınca bildirimleri göstermiyor, uygulamaya girip girip güncellemek gerekiyor. Kalitesi kötü, dikkatli kullanmama rağmen ekranı çizildi gitti. Apple sağlık uygulamasına uygulamadan veri senkronize etmedikçe veri göndermiyor. Bunlar dışında uygulama yüklenebiliyor olması fakat bunun için başka başka uygulamalarla uğraştırması, kendi kendine tema değiştirmesi falan. 3-4 kere eklediğim temayı kendi kendine silimiş.

Hocam siz 8 mi kullanıyorsunuz anlayamadım hangisinden bahsettiğinizi?

Hocam siz önerir misiniz mi band serisini siz de kullanıyorsunuz.

Mi Band serisi iPhone ile oldukça sorunlu çalışıyor. iPhone kullanıcıları için önermeyeceğim bir bileklik.

Samsung kullanıyorum hocam. Hocam sizce Mi Band 9 da NFC global versiyonda da kullanılabilir olur mu? Beklemeye gerek var mı sizce?
Android tarafında Band serisi ile ilgili sorun yaşayacağını sanmıyorum fakat diğer soruların için bir cevabım bulunmamakta.
Zamanında daha eski bir Band modelini, eski bir iPhone modeli ile kullanıp çok sorun yaşadığım için belirtmek istemiştim.

Android tarafında Band serisi ile ilgili sorun yaşayacağını sanmıyorum fakat diğer soruların için bir cevabım bulunmamakta.
Zamanında daha eski bir Band modelini, eski bir iPhone modeli ile kullanıp çok sorun yaşadığım için belirtmek istemiştim.
Hocam indirimle çok uyguna geliyor hatta bonusları kullanmadan bu fiyata geliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı