Microsoft Clipchamp video düzenledikten sonra 50GB yer kapladı

baymortal

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Clipchamp ile bir video düzenliyordum sadece videoyu kırptım ve kaydettim. 2 3 defa yaptım. Sadece 3 ve 6 arası GB gitmesi gerekiyordu 50'ye yakın GB yedi. Sildim tekrar kurdum, ayarlara girdim sıfırladım, onardım. Kendi çapımda kalan fazla GB'li dosya var mı onu aradım ama yok. Hiçbir şekilde yapamadım. Bileniniz varsa? Bilgisayarımı sıfırlayamam.

Ayrıca Microsoft'un sitesindeki desteğe yazsam cevap alabilir ve sorunu düzeltebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Users\yourusername\AppData\Local\Packages\Clipchamp.Clipchamp_yxz26nhyzhsrt\

Önce clipchampı kaldırın. Gerekirse daha sonra tekrar kurabilirsiniz.
Sonra dosya gezgininde adres satırına yukarıdaki yazıyı kopyalauıp yapıştırın ve enter basın. ( Yourusername kısmına kendi kullanıcı adınızı yazmanız gerek)

Clipchamp.Clipchamp_yxz26nhyzhsrt klasörü silmeniz halinde sorununuz çözülecektir.
Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki de okuyabilirsiniz.

Bilgisayar sıfırlamanın programın özelliklerine hiçbir faydası olmaz. Aşağıdaki programla tüm kesme ve kırpma işlemlerini saniyeler içinde rendersiz yapabilirsiniz.

Kırpma ve kesme işlemleri dışında da pekçok video edit işlemi yapılabilir. Kullanımı zor değil ama doğal olarak alışmak gerekir.

Video kırpmak için avidemux kullanın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Önce Clipchamp'ı kaldırın. Gerekirse daha sonra tekrar kurabilirsiniz.
sonra dosya gezgininde adres satırına yukarıdaki yazıyı kopyalauıp yapıştırın ve enter basın. ( yourusername kısmına kendi kullanıcı adınızı yazmanız gerek)

Clipchamp. Clipchamp_yXZ26NHYZhsrt klasörü silmeniz halinde sorununuz çözülecektir.

Bilgisayar sıfırlamanın programın özelliklerine hiçbir faydası olmaz. Aşağıdaki programla tüm kesme ve kırpma işlemlerini saniyeler içinde rendersiz yapabilirsiniz.

Kırpma ve kesme işlemleri dışında da pek çok video edit işlemi yapılabilir. Kullanımı zor değil ama doğal olarak alışmak gerekir.

Hocam denemiştim ama bir şey değişmedi.

Gizli dosyaları göster ayarını açıp öyle ara.

Şu arkadaşın dediğini deneyip bakacağım yine de teşekkürler.

Önce Clipchamp'ı kaldırın. Gerekirse daha sonra tekrar kurabilirsiniz.
sonra dosya gezgininde adres satırına yukarıdaki yazıyı kopyalauıp yapıştırın ve enter basın. ( yourusername kısmına kendi kullanıcı adınızı yazmanız gerek)

Clipchamp. Clipchamp_yXZ26NHYZhsrt klasörü silmeniz halinde sorununuz çözülecektir.

Kırpma ve kesme işlemleri dışında da pek çok video edit işlemi yapılabilir. Kullanımı zor değil ama doğal olarak alışmak gerekir.

Hocam bunu görüp önceden yapmıştım. Yine aynı artık sorunu kendimde arıyorum acaba alanımı yeme dide benim aklım mı karıştı diye Revo Uninstaller ile gelişmiş temizleme yapmalı mıyım sizce. Ayrıca ek olarak Revo Uninstaller güvenli midir?

Gizli dosyaları göster ayarını açıp öyle ara.

Denedim yine yok.

Son düzenleme:
Hocam bunu görüp önceden yapmıştım. Yine aynı artık sorunu kendimde arıyorum acaba alanımı yeme dide benim aklım mı karıştı diye Revo Uninstaller ile gelişmiş temizleme yapmalı mıyım sizce. Ayrıca ek olarak Revo Uninstaller güvenli midir?

Denedim yine yok.
Revo bazen bir şeyleri bozabiliyor. Gizli dosyaları gösterince de çıkmıyorsa hayal gördüğünü düşüneceğim. :D

Geri
Yukarı