Rehber Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Win 8.1 kurmak için boot ettim.Kuruldu masaüstü geldi. Wireless adaptörün driverını kurdum ''Yeniden başlatılsın mı?'' dedi.Başlat dedim ve bilgisayarda ekran siyah oldu çalışmaya devam etti.Kapatıp bi daha açtım gene siyah ama çalışıyor.SSD'ye format attım.Taktım hala siyah ekran ne görüntü geliyor ne bios girebiliyorum.Neden böyle oldu acaba? :(

Kardeşim ben herşeyi hallettim. Secure Download Manager'ı da kurdum.bunun yanındaki şeyi indirip açtığımda bir hata veriyor, evet veya hayır deyince de böyle bir ekran çıkıyor. Bu ekranda dediği gibi javayı güncelledim, dediği internet explorer ayarını da yaptım fakat düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor ? İnternette güvenilir bir yerden ''
Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update 64 bit '' de bulamadım ki indireyim. Sen update edebilir misin acaba veya şuradan indirebilirsin dediğin bir yer var mı? Şimdiden teşekkürler.

@SypeR hocam. aynı sorun bendede var. Ve hayla çözemedim.

Dosya Ekleri

• 4.JPG
    4.JPG
    125,5 KB · Görüntüleme: 190
Win 8.1 kurmak için boot ettim.Kuruldu masaüstü geldi. Wireless adaptörün driverını kurdum ''Yeniden başlatılsın mı?'' dedi.Başlat dedim ve bilgisayarda ekran siyah oldu çalışmaya devam etti.Kapatıp bi daha açtım gene siyah ama çalışıyor.SSD'ye format attım.Taktım hala siyah ekran ne görüntü geliyor ne bios girebiliyorum.Neden böyle oldu acaba? :(
Harici ekran kartı var mı sistemde? Ek olarak WiFi adaptörü çıkartabiliyorsan çıkarıp tekrar dener misin?

---
@Silinen üye ve @Metamu1 ,
1 veya 2 gün içerisinde upload etmeye çalışırım.

Sağol hocam. Bekliyorum hocam.

SypeR Hocam hayla bekliyorum. İnşallah unutmamışsınızdır :)
Unutmadım, vakit bulamadım onun için. Halledeceğim 1-2 saat içinde.

Yeni!
Direk olarak lisans almadan SDM ve SDX linkine ulaşmak için tıklayın.

Yakında boş vaktimde Yandex.Disk'e de yüklerim. O zamana kadar Amazon.Cloud yeterli gelir umarım. :)

Dipnot: Bu arada o ActiveX sorununun çözümü IE11 kurmanız ve gerekli ayarları yapmanız. Aksi takdirde o hatayı sürekli alacaksınız.

İndirdiğimiz windows 8.1 iso formatlı değil nasıl uefi yapacağız? Rar formatını iso ya dönüştürsek kurulumda sıkıntı çıkar mı?

İndirdiğimiz windows 8.1 iso formatlı değil nasıl uefi yapacağız? Rar formatını iso ya dönüştürsek kurulumda sıkıntı çıkar mı?
Ne RAR'ı, ne UEFI'si? İndirdiğiniz dosya ISO formatında. WinRAR kurarken seçtiğiniz dosya uzantılarından dolayı ISO dosyasını da WinRAR açıyor olabilir.

Rufus indirip, çalıştırın. Dosyayı indirdiğiniz klasörü açın ve dosyayı seçin. Daha sonra Rufus içinden UEFI, Legacy BIOS ayarını yapabilirsiniz.

Kusura bakmayın winrar dosyayı ilk başta rar formatındaymış gibi gösterdi buraya çıkart dediğimde dosyaları çıkarttı o yüzden kafam karıştı daemon tools yükleyince düzeldi.

Üniversite mail adresi vasıtası ile dreamspark'dan win8.1 key aldım ve an itibari ile kurup aktifleştirdim. Win 10 updatesinden yararlanabiliyor muyum ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı