Microsoft Hesap Güvenliği Uyarıları

xenom0rphe

Megapat
Makaleler
6
Merhabalar. Az önce hesabıma değişik değişik e-postalar geldi Microsoft tarafından. Başka konumdan giriş yapıldı vs. diye ve daha sonrasında şifreniz değişti diye e-posta geldi. Şifremi denediğimde evet girmiyordu, şifrem değişmiş fakat herhangi birinin şifremi değiştirmesi imkansız, çünkü SMS'e kod gelmesi gerekiyor değişiklik için. Bu nasıl mümkün olabilir? Gelen mailler şöyle:

1.png

2.png

3.png

Sizce ne yapmalıyım? SMS ile gelen koda erişemiyorum. Çünkü hat şuan kapalı durumda.

Merhabalar. Az önce hesabıma değişik değişik e-postalar geldi Microsoft tarafından. Başka konumdan giriş yapıldı vs. diye ve daha sonrasında şifreniz değişti diye e-posta geldi. Şifremi denediğimde evet girmiyordu, şifrem değişmiş fakat herhangi birinin şifremi değiştirmesi imkansız, çünkü SMS'e kod gelmesi gerekiyor değişiklik için. Bu nasıl mümkün olabilir? Gelen mailler şöyle:

Eki Görüntüle 452755
Eki Görüntüle 452756
Eki Görüntüle 452758

Sizce ne yapmalıyım? SMS ile gelen koda erişemiyorum. Çünkü hat şuan kapalı durumda.
Hata erişiyor olmanız gerekli. Hesabı kurtarmayı deneyin SMS olmadan da kurtarabilirsiniz belki.

Hata erişiyor olmanız gerekli. Hesabı kurtarmayı deneyin SMS olmadan da kurtarabilirsiniz belki.
Sanırım yanlışlıkla yollamışlar maili. Ben hesap kurtarmaya çalışınca da Microsoft şifremi kendisi sıfırlamış yani 3. şahıslar tarafından sıfırlanmamış şifrem. Birden panik yarattı çünkü benim hayatım o mailde desem yeridir. Boşuna panik yaşadık. Gizli sorumu ve doğum tarihimi girince hesabı geri aldım. Teşekkür cevap için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı