Microsoft Store açılmıyor

merakedenbiri

Femtopat
Daha fazla  
Microsoft Store'yi açmaya çalışıyorum fakat tıkladığımda kendini güncellemeye alıyor bu hep oluyor ve yükleme imleci dolu olmasına rağmen açılmıyor.

Hocam açıkçası bunun beklemekten başka bir çözümünün olduğunu sanmıyorum, fakat yönetici olarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Öncelikle arama yerine Microsoft Store yazın. Ardından yönetici olarak çalıştırıp güncelleme bitene kadar bekleyin. Bazı sorunları bu yolla çözdüğüm olmuştu :)

Önce disable yazanı yönetici olarak açın ve daha sonra yeniden başlatın ve enabled Store yazana yönetici olarak çalıştırın daha sonra yeniden başlatın.

Öncelikle Microsoft Store'u kapat, PowerShell'i yönetici olarak çalıştır. Sonra şu komutu gir:

Get-AppxPackage -Name "Microsoft.WindowsStore" -AllUsers | Remove-AppxPackage

Daha sonra şu komutu gir:

Get-AppxPackage -allusers Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Sonucu bildir.

Öncelikle Microsoft Store'u kapat, PowerShell'i yönetici olarak çalıştır. Sonra şu komutu gir:

Get-AppxPackage -Name "Microsoft.WindowsStore" -AllUsers | Remove-AppxPackage

Daha sonra şu komutu gir:

Get-AppxPackage -allusers Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}

Sonucu bildir.
işe yaramadı ne yazıkki

Hocam Windows + r tuşuna basıp arama yerine wsreset yazın.
işe yaramadı ne yazıkki

O zaman hocam şöyle yapın
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazın. O şekilde çözülebilir diye düşünüyorum.

Önce disable yazanı yönetici olarak açın ve daha sonra yeniden başlatın ve enabled Store yazana yönetici olarak çalıştırın daha sonra yeniden başlatın.

İşe yaramadı ne yazık ki

O zaman hocam şöyle yapın
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow yazın. O şekilde çözülebilir diye düşünüyorum.
işe yaramadı ne yazıkki

1706346803947.png
arkadaşlar demek istediğim bu böyle kalıyor belki böyle daha iyi anlarsınız

Geri
Yukarı