Microsoft Store'dan alınan oyuna girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Erenivon

Centipat
Daha fazla  
Valheim aldım Microsoft Store'dan açmaya çalıştığımda "bu uygulamanın deneme lisansı sona erdiği için uygulama başlatılamadı." uyarısını veriyor. Yardım edebilir misiniz?

XBOX'tan da deneyin açmayı. Doğru indirdiğinize emin misiniz?
Orda da aynı hatayı veriyor. Ve evet yanlış indirmeme imkan yok. Yoksa var mı tam olarak nasıl yanlış indirmi olabilirim?

agam microsoft kazığı işte ne beklersin :)
Yemin ederim senelerdir adam gibi oyun oynatmadı ya bende ya da agamda illaki bir sorun çıkardı bu nasıl milyarlık firma

Orda da aynı hatayı veriyor. Ve evet yanlış indirmeme imkan yok. Yoksa var mı tam olarak nasıl yanlış indirmi olabilirim?

Yemin ederim senelerdir adam gibi oyun oynatmadı ya bende ya da agamda illaki bir sorun çıkardı bu nasıl milyarlık firma
Microsoft'un kendisine yazmayı deneyin isterseniz.

steam bile kat kat iyi sen steam den yap hatta crack bile iyi

Microsoft'un kendisine yazmayı deneyin isterseniz.
Bildiğim kadarıyla microsoftun normal bir desteği yok, forum gibi kullanıcıları birbirlerine yardım ediyor.

steam bile kat kat iyi sen steam den yap hatta crack bile iyi
crackte online oynanabileceğini sanmıyorum oynansa vallahi indirirdim zaten parasını ödemişim kim laf eder

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende yanlışlıkla PC yerine XBOX Konsol için almışım bir oyunu hemen iade ettiler ve para 2 hafta içinde geldi. Microsoft hesabınız ile giriş yapıp destek kısmından iade oluşturabilirsiniz.
(Videodan alınmadınız değil mi siz öyle diyince atmak istedim.)
Amin, İyi geceler.

Geri
Yukarı