Microsoft'un oyun mağazasını dizüstüde kullanmak mümkün mü?

Ayazata

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar.
Bir anda aklıma geldi ve bilgisayarda Xbox uygulamasını açtım. Ana sayfadan bilgisayar oyunlarını seçtim ve şu anda karşımda epey oyun var. Battlefield serisi, Crysis, Cities Skylines, burnout paradise vs çok çeşitli bir sürü oyun var. Henüz fiyat araştırması yapmadım, üyelik ne kadar bilmiyorum haliyle. Ancak bilgisayarda bu mağazayı kullanması nasıldır sizce. Benim ayrıca Epic Games üzerinde de hesabım var, pek kullanmasamda. Bilen arkadaşlar beni biraz aydınlatabilir mi?
Sevgiler.

Normal bir oyun platformu. Steam, Epic Games nasıl ise Xbox platformu da öyle.
Xbox platformunda ayrıca Game Pass var. 159 TL'ye PC için Game Pass alıyorsun ve kütüphanesinde bulunan bütün oyunları 1 ay içerisinde istediğin gibi oynayabiliyorsun.
İstersen satın alabilirsin. Satın aldığında Xbox üzerinde kütüphanen var. Buradan oyunlarına ulaşabilirsin.

Örnek görüntü:
1715470701111.png

Sormak istediğin bir şey var ise sorabilirsin.

Cevabın için teşekkürler. Fiyat olarak nasıl peki ? Az biraz göz attım ve içerik bol göründü gözüme. Fiyatının hakkını verir mi ? Lise yıllarımda bilgisayar başında o site senin bu site benim kıraklı oyun arayarak geçiyordu günlerim. Şimdi böyle kolay görünce uyum sağlayamıyor insan 😅
160 lira da çok bir para değil açıkçası.
Normal bir oyun platformu. Steam, Epic Games nasıl ise Xbox platformu da öyle.
Xbox platformunda ayrıca Game Pass var. 159 TL'ye PC için Game Pass alıyorsun ve kütüphanesinde bulunan bütün oyunları 1 ay içerisinde istediğin gibi oynayabiliyorsun.
İstersen satın alabilirsin. Satın aldığında Xbox üzerinde kütüphanen var. Buradan oyunlarına ulaşabilirsin.

Örnek görüntü:
Eki Görüntüle 2193454

Sormak istediğin bir şey var ise sorabilirsin.

Şu an için ciddi anlamda değer. İçerisinde EA Play mevcut. Seni uzun süre oyuna boğar.

Hoşuma gitti benim. Hiç kurcalamamıştım. Oyun da oynarım diye rtx4050 dizüstü aldım ama aylar oldu mayın tarlası bile oynamadım vakit olmuyor diye. Biraz kullanma zamanı geldi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı