Midas güvenli mi?

Ates2145

Hectopat
Daha fazla  
Herkese mutlu sağlıklı günler dilerim. Borsa için uzun zamandır Midas'ı izliyorum onu takip ediyorum. Birçok kaynak tarafından güvenli olduğu savunuluyor. Ancak kimlik bilgilerini bu kadar detaylı istemesi ve görüntülü görüşmede fotoğraf almak falan bilmiyorum beni biraz kuşkuya düşürdü. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güvenilir 6-7 aydır Amerikan borsası için kullanıyorum komisyon oranı düşük olduğu için güzel karlar kazandım kendi çapımda. Özellikle döviz almak içinde kullanıyorum diğer bankalara göre makas çok az oluyor.

Vakit ayırdığınız için her birinize teşekkür ederim.

Güvenilir 6-7 aydır Amerikan borsası için kullanıyorum komisyon oranı düşük olduğu için güzel karlar kazandım kendi çapımda. Özellikle döviz almak içinde kullanıyorum diğer bankalara göre makas çok az oluyor.

Bende Amerikan borsası için hesap açtım umarım ben de getiri kazanmaya başlarım. Bol kazançlarınız olsun.

Vakit ayırdığınız için her birinize teşekkür ederim.

Bende Amerikan borsası için hesap açtım umarım ben de getiri kazanmaya başlarım. Bol kazançlarınız olsun.

Bu arada şunu da söyleyeyim Amerikan borsası Türk borsasına hiç benzemez Türk borsasında devre kesiciler vardır Amerikan borsasında böyle bir şey yok, bir hisse %60 bile düşebilir. Sana tavsiyem haberleri iyi takip et sırf bunun için RSS kurdum ben Bloomberg, Midas ve diğer haber sitelerinin borsa haberlerini tek bir yere çekip arada açıp okuyorum. Başka bir konu daha var şirketlerin bilançoları şirket bilançolarını tradingviewden takip ediyorum borçlu olan şirketlerden uzak duruyorum genelde. Çok dikkatli olman gereken bir borsa kimseden tavsiye alma kendi çıkarımlarını yap.

Ya zaten az önce bir şey öğrendim Midasa Papara üzerinden hesap yatırılıyor ama çekilemiyormuş...

Yeni konular

Geri
Yukarı