Çözüldü Midnight Suns Epic üzerinden alınabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Satın almak istedim fakat arama sonuçlarında çıkmıyor indirim sayfalarında gözükmesine rağmen.

Önce anasayfada Marvel şeklinde aratın,
Gelen listede oyunu bulup istek listesine ekleyin. (Oyunun üstüne gelince çıkan + işaretiyle.)
Sonra istek listenizi açın ve oradan da sepete ekle derseniz sepete ekliyor. Bu şekilde alabilirsiniz.
Satın almak istedim fakat arama sonuçlarında çıkmıyor indirim sayfalarında gözükmesine rağmen.

Gelen listede oyunu bulup istek listesine ekleyin. (Oyunun üstüne gelince çıkan + işaretiyle.)
Sonra istek listenizi açın ve oradan da sepete ekle derseniz sepete ekliyor. Bu şekilde alabilirsiniz.

Çözüm
Dostum öyle yapıldığını ben de biliyorum ama aldıktan sonra kütüphaneden sırf bölgede mevcut değil diye gitme durumu olur mu? Ya da oynayamama durumu.

Dostum öyle yapıldığını ben de biliyorum ama aldıktan sonra kütüphaneden sırf bölgede mevcut değil diye gitme durumu olur mu? Ya da oynayamama durumu.

Hocam bu soruya @YJMalmsteen hocam daha iyi cevap verebilir oyunu aldıysa. Ben henüz almadım kredi kartımın gününü bekliyorum, ama oyun almak için listemde.

Beyler bende aynı şekilde alıcam ama deneyen olursa bilgi verebilir mi? Birisi aldım oyun iniyor diyodu ama tekrar göremedim o gönderiyi.

Beyler oyunu aldım. Mağaza sayfasıda açılıyodu bugün. İndirmeye se başladım.

Dosya Ekleri

• 1703090737026800419484422743302.jpg
    1703090737026800419484422743302.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Geri
Yukarı