Gıda Migros İndirimleri

Bana da geçen gün hem siparişimi hem de yanında başkasının siparişini getirdiler; neyse ki erken farkedip, arkasından koşup yetiştim.
Bir kaç kere başıma gelmişti bu olay sanal desteği aramıştım hemen bu arada çok popüler olmayan migros Gold var 90tl üstü ücretsiz teslimat sağlıyor aylık 10tl ve rastgele bir ürün de %50 indirim ayın Gold ürünü %40 %30 indirim oluyor bir bakın derim aylardır kullanırım.

Türkiye'de şu an en iyi marketçilik anlayışı bunlarda var. Ben bunlar kadar ilgilisini görmedim. Şok marketi dene, sonra bir daha düşün.

Son zamanlarda siparişler ya yanlış ya da eksik geldiği için çekiniyorum artık Migros'tan bir şey almaya. Geçen poşetleri karıştırmış bize alakasız şeyler gelmişti.

Türkiye'de şu an en iyi marketçilik anlayışı bunlarda var. Ben bunlar kadar ilgilisini görmedim. Şok marketi dene, sonra bir daha düşün.
Ben bir kere a101 sanal dan ürün söylemiştim eksikti bende düşünüyorum revizyon da fiyatı düşer öyle çekerler git dediler şubeye oradan al parayı 🫠

Ben bir kere A101 sanaldan ürün söylemiştim eksikti bende düşünüyorum revizyon da fiyatı düşer öyle çekerler git dediler şubeye oradan al parayı 🫠

Berbat bir market A101 sonra rakibi şok ekstra berbat. Online ürün getirmiyor. Üstüne poşet parası kesiyor. Amerika gibi hızlı işleyen hukuk olsa dava basar, emekli paramı alır geçer yatarım. Bunlar rahatlar böyle. Migros Türkiye üstü bir hizmet veriyor. Ben memnunum vallahi. Kim ne derse desin.

Geri
Yukarı