Gıda Migros makarnalarda 2 al 1 öde

Hocam sepete 18 tane makarna ekledim ama hepsini normal fiyattam hesaplıyor, program falan mı bozuk yoksa bende mi sorun var ?
Bende bir sıkıntı yok bir alana bir bedava yani her üründen 2 tane almanız gerekiyor ki birini düşsün. Migros kartınız var mı ? Yukarıda şöyle yazıyor "4 Mayıs 2024 tarihinde Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde makarnalarda aynı üründen 2 AL 1 ÖDE kampanyası gerçekleştirilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için sepetine aynı üründen en az 2 adet eklenmesi gerekmektedir. İndirim sepette düşecektir. Kampanyalı ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Ürünler dönemsel olarak değişmektedir. Ürün stoklarının anlık değişkenlik göstermesi nedeniyle siparişinizde tedarik edilemeyen ürünler bulunabilir. Bu durumunda, kampanya koşullarını sağladığınız ölçüde indirimden faydalanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde iade talebinde bulunduğunuzda; sipariş içerisinde yararlanmış olduğunuz kampanya koşullarına uygun olarak indirim tutarı, iadesi talep edilen ürünlere bedeli oranında yansıtılacak olup iade ettiğiniz üründen söz konusu indirim tutarı düşülerek ücret iadesi gerçekleştirilecektir. İndirim sepette düşecektir. Katalog ürünleri ve Migros Markalı ürünler kampanyaya dahil değildir."

Hepsini aynı mı aldınız çift çift yapın.
Evet hocam çift hatta indomie noodlelerden 4 er 4 er ekledim.

@Blackrawen hocam şeyi farkettimde sepetim galiba toplam 500 lirayı geçince 250 liraya düşüyor ama bana çok mantıksız geldi 18 makarnanın üstüne 90 liradan 2 tane cool lime ekledim ve onun ardından hepsi indirime düştü, böyle bir zorunluluk olmaması lağzım bence ve kim 500 tl market alışverişi yapıcak ?

Geri
Yukarı