Gıda Migros Mi-Go pizza çeşitlerinde 3 al 2 öde

Migros'un dondurulmuş pizzalarının tadı fiyatına göre gayet güzeldi 20 TL'ydi ben yediğimde. Yine normal fiyatı.

Şu anda bu Mi-Go pizzaların tanesi Migros'ta 59,90 TL. Karışık, jambonlu ve peynirli var. Hâlâ yenilir kalitede mi yoksa çok mu bozdular? Üstüne bir de elektrik parası verip sırf sert bisküvi hamuru yemek istemiyorum.

Şu anda bu mi-GO pizzaların tanesi Migros'ta 59,90 TL. Karışık, jambonlu ve peynirli var. Hâlâ yenilir kalitede mi yoksa çok mu bozdular? Üstüne bir de elektrik parası verip sırf sert bisküvi hamuru yemek istemiyorum.

2 tane aldım ben ilk sipariş indirimiyle 90TL'ye denk geldi pişirince yazarım hocam.

2 tane aldım ben ilk sipariş indirimiyle 90TL'ye denk geldi pişirince yazarım hocam.
Bir adet karışık bir adet de jambonlu aldım. Karışık pizzayı pişirdim ve F/P oranına inanamadım. Öncelikle gelen pizza dev gibi, yaklaşık 25 cm çapında; şaşırdım açıkçası. Üstünde çok fazla malzeme gözükmese de peynir eriyince pizzanın tamamına yakınını kaplıyor. Salam sucuk biraz az tabii, ama olacak o kadar; daha bunun biberi, zeytini, mısırı filan var. Gelelim pizzanın fiyatından sonra en büyük artısına: Hamuru yumuşak, sert değil. Şimdiye kadar yediğim neredeyse her donmuş hazır pizzanın hamuru pişince bisküvi kıvamında sertleşiyor, çatır çutur yiyoruz; kesmesi ayrı dert. Bu pizza öyle değil işte; pizzacıda pizza yiyormuşsunuz hissi veriyor, ne çok ince ne çok kalın. Lezzeti ortalama üstü diyebilirim; umarım mideme dokunmaz. Afiyet olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı