Mikrofon sesinin az gitmesi nasıl çözülür?

alollo

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim Excalibur G870 model laptopum var. Laptopumun işletim sistemi Windows 11.arkadaşlar benim sorunum mikrofonda konuştuğumda karşı tarafa sesimin az gitmesi. Çözüm olarak Denetim Masası'ndan mikrofon ses düzeyini artırsam da işe yaramadı bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Merhaba arkadaşlar. Benim Excalibur G870 model laptopum var. Laptopumun işletim sistemi Windows 11.arkadaşlar benim sorunum mikrofonda konuştuğumda karşı tarafa sesimin az gitmesi. Çözüm olarak Denetim Masası'ndan mikrofon ses düzeyini artırsam da işe yaramadı bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

• Mikrofon ses ayarlarında düzeyler sekmesinde iki ayar olur alttaki ayarı açmaya çalıştığın zaman 10 20 dB olarak ses seviyeniz artar fakat mikrofonunuza bağlı olarak arkadaki dip ses çoğalır.
  • Ekstra güçlendirici yazılımlar kullanabilirsiniz örnek olarak Voicemod bu program ile ayarlar yaparak sesinizi arttırabilirsiniz daha detaylı bir şekilde.
  • Karşı taraf ile alakalıda olabilir karşı taraf belki sizin sesinizi kısmış olabilir ya da kullandığınız programın ana ses düzeyi kısıktır görev çubuğu ses ayarlı kısmında.

Kanka boşver denetim masasını falan. Voicemeeter indirip iyice öğreniyorsun, ayarlarını çözdükten sonra mikrofon kısmından bass'ı arttırıyorsun. Rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka boş ver denetim masasını falan. VoiceMeeter indirip iyice öğreniyorsun, ayarlarını çözdükten sonra mikrofon kısmından Bass'ı arttırıyorsun ve bu mesajı çözüm olarak raporluyorsun. Rica ederim.

++ İdeal çözümlerden bir tane daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı