Mikrofonu dip ses almayan kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan amR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 113

amR

Hectopat
Merhaba,
Genelde ofis dışarısında olduğumda kullanmak için jak girişli kulaklık ihtiyacım var. Özellik olarak "mikrofonla konuşurken arkadan gelen tüm sesleri kesmesi, sadece benim konuşmamın karşı tarafa yansıması" olarak söyleyebilirim. Bu sebeple kablolu kulak içi veya kulak üstü mikrofonlu kulaklığa ihtiyacım bulunmakta.

Bütçe olarak bir sınırım yok ama F/P ürünü olursa daha güzel olur tabii. Cevapları bekliyorum, teşekkür ederim.

F/P'den kasıt ne? Bana göre bu gayet F/P.
Siz kazıklanmayı seviyorsunuz sanırım.

Almak isterseniz link atayım aynı ürün: Philips Tag4105 7.1 Surround Mikrofonlu Rgb Kafa Ãstü Oyuncu KulaklıÄı Fiyatı, Yorumları - Trendyol Geri kalan f/p paranızı kullanmam için iban yollayacağım.

F/P'den kasıt ne? Bana göre bu gayet F/P.
100.000 TL mi? abooo 2 sistem alınır hocam kalitelisinden

Teşekkürler hocam, bu konuda araştırma yaptığımda "SteelSeries Arctis 3" ürününde mikrofunun iyi olduğu söyleniyordu.

Kablolu cihaz istemekteyim, peki "Logitech G PRO X" ile "SteelSeries Arctis 3" arasında bir tercihiniz olur mu?

Mikrofon olarak önde sadece. G PRO X, hem konfor, ses kalitesi konusunda daha iyi. Mikrofonu da kötü değil.

Merhaba,
Genelde ofis dışarısında olduğumda kullanmak için jak girişli kulaklık ihtiyacım var. Özellik olarak "mikrofonla konuşurken arkadan gelen tüm sesleri kesmesi, sadece benim konuşmamın karşı tarafa yansıması" olarak söyleyebilirim. Bu sebeple kablolu kulak içi veya kulak üstü mikrofonlu kulaklığa ihtiyacım bulunmakta.

Bütçe olarak bir sınırım yok ama F/P ürünü olursa daha güzel olur tabii. Cevapları bekliyorum, teşekkür ederim.

Kulak içi için kablosuzlarda Jabra Elite 10.

Çok daha eski olan Jabra Elite Active 65T modeli vardı. Ofis içinde de dışında da sporda da kullanıyordum. Mikrofon kalitesinin ahizeden daha iyi olduğunu söyleyenler oldu aramalarımda.

Geri
Yukarı