Gıda Milka Çikolata Rüyası Tablet Çikolata 12 Adet 159 TL! (2 AL 1 ÖDE)

Makaleler
10
Yer
Birleşik Krallık, Londra
Son düzenleme:

Sepete 2 adet atınca 159 TL oluyor, alınır. 12 adet Milka gelmiş oluyor elinize. Nays kart ile de ekstradan indirim uygulanıyor!
Fırsat güzel almadan önce SKT sormanızı öneririm.

17.05.2024 denmiş birine.

O çikolata her türlü yenir. Benim yediğim çikolataların nereden baksan %10'unun tarihi 1-2 sene geçiyor unutmaktan.

Buluyorum bir yerde Cote D'or, Lindt falan oh diyorum bir daha bulamam bunlardan topluyorum tüm reyonu eve gelince atıyorum sağa sola. Tabii sonra rastgele paketleri bulduğumda hep SKT'leri geçmiş oluyor ama tadları kolay kolay değişmiyor.

O çikolata her türlü yenir. Benim yediğim çikolataların nereden baksan %10'unun tarihi 1-2 sene geçiyor unutmaktan.

Buluyorum bir yerde Cote D'or, Lindt falan oh diyorum bir daha bulamam bunlardan topluyorum tüm reyonu eve gelince atıyorum sağa sola. Tabii sonra rastgele paketleri bulduğumda hep SKT'leri geçmiş oluyor ama tadları kolay kolay değişmiyor.
Yurtdışından getirip unuttuğum çikolatayı geçen gün fark ettim, tarihi 9 mu 10 ay mı ne geçmişti. Tadında da sıkıntı yoktu gömdüm hâlâ yaşıyorum. Yan etkisi de olmadı mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı