Millenicom 2024 yılında nasıl?

Söylediğim gibi hocam Netspeed 2 aydır kalitesi taban.
Altyapı iyileştirmesi yapacağız diye bir mesaj gönderdiler ve olan o mesajdan sonra oldu.
İyileştirme diye kötüleştirme yaptılar. Telefonda 1 saat bekletiyorlardı.
Ben de dün Millenicom'a geçtim. 110 Mbps indirme 20 Mbps yükleme hızı alıyorum. Fiyat ilk 2 ay 140 TL + 40 TL modem ücreti. Sonraki 3 ay 280 TL + 40 TL modem ücreti. Ayrıyeten arkadaşımdan referans numarası aldım ve 1 aylık fatura tutarını 6 aya eşit bölüştürüp indirimde oradan gelecekmiş.
Zaten TurkNet, Netspeed kullandım ve genelde 5-6 ay sonra düşük hizmet vermeye başlıyorlar bakalım bu da o kadar süre idare edecek mi veya daha fazla mı aynı kalitede süregelecek bakacağız.
Referan kodumu paylaşırdım ama galiba yasak başka bir yerden paylaşabilirim isteyen ve Millenicom'a geçecek varsa.

Hocam konuyu hortlattım ama bizde 1 hafta içinde Millenicom'a geçemeyi düşünüyoruz 75 Mbps'lik paketi alıcağız. Siz memnun musunuz? Upload hızınız kaç? Steam 'de oyun indirirken kaç MB ile indiriyor? Oyun içi ping durumları nedir?

Hocam konuyu hortlattım ama bizde 1 hafta içinde Millenicom'a geçemeyi düşünüyoruz 75 Mbps'lik paketi alıcağız. Siz memnun musunuz? Upload hızınız kaç? Steam 'de oyun indirirken kaç MB ile indiriyor? Oyun içi ping durumları nedir?
Neden mileni hocam? Temmuzda zam gelecek haberiniz olsun. Bütün firmalara gelecek gerçi. Altyapı VDSL olduğu için en iyi iss t.t'dir. altyapı da sıkıntı yoksa alternatiflere gidilebilir tabi.

Neden mileni hocam? Temmuz'da zam gelecek haberiniz olsun. Bütün firmalara gelecek gerçi. Altyapı VDSL olduğu için en iyi ISS t. T'dir. Altyapı da sıkıntı yoksa alternatiflere gidilebilir tabii.

Şu an TT kullanıyorum. 24 Mbps 130 TL ödemekteyim. Taahhüdüm 10 gün sonra bitiyor. TT 24 Mbps internete ilk 12 ay 350 son 12 ay 570 TL istiyor. Komşumuz Millenicom kullanıyor 75'lık paket var onda 60'ını alıyor bize de tavsiye etti eğer beğenmezseniz çıkarsınız dedi. Alternatif olarak TurkNet ya da FixNet düşünüyorum. Altyapım 84 Mbps VDSL Türk Telekom altyapısı var.

Neden mileni hocam? Temmuz'da zam gelecek haberiniz olsun. Bütün firmalara gelecek gerçi. Altyapı VDSL olduğu için en iyi ISS t. T'dir. Altyapı da sıkıntı yoksa alternatiflere gidilebilir tabii.

Milleni müşteri hizmetleri ile konuştuğumda 6 ay sabit fiyat veriyoruz dedi arkadaşını getir kampanyası ile 1 aylık faturayı 6 aya bölüyor ve her ay faturanıza indirim olarak da yansıtıyorlarmış. Bu yüzdende eğer ki ping konusunda sıkıntı çıkarmayacaksa Milleni geçmeyi düşünüyorum.

Şu an TT kullanıyorum. 24 Mbps 130 TL ödemekteyim. Taahhüdüm 10 gün sonra bitiyor. TT 24 Mbps internete ilk 12 ay 350 son 12 ay 570 TL istiyor. Komşumuz Millenicom kullanıyor 75'lık paket var onda 60'ını alıyor bize de tavsiye etti eğer beğenmezseniz çıkarsınız dedi. Alternatif olarak TurkNet ya da FixNet düşünüyorum. Altyapım 84 Mbps VDSL Türk Telekom altyapısı var.
Fixnet , netbone bu firmalar iyidir hocam. Bütün firmalarda 3 ay kalma zorunluluğunuz var. 3.ay dolduktan sonra başka iss gecebiliyorsunuz. O yüzden iss secerken 3 ay o interneti kullanacaginizi bilerek abone olunuz.

FixNet, netbone bu firmalar iyidir hocam. Bütün firmalarda 3 ay kalma zorunluluğunuz var. 3.ay dolduktan sonra başka ISS gecebiliyorsunuz. O yüzden ISS secerken 3 ay o interneti kullanacaginizi bilerek abone olunuz.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. İlginiz için.

Merhaba. Ben ilk zamanlar Wi-Fi adaptör ile kullanıyordum ve 110 download 22 upload alıyordum. Şimdi kablolu bağlantıya geçtim. TT 'nin modeminin lan çıkışından max 100 mbps verebildiği için şu an , 95 download 16 upload alıyorum. Ama zaten siz de zaten 75 mbps alacağınız için TT modemi size de bana yettiği gibi yeterlidir. Steam genelde kullanmıyorum ama en son indirme yaptığımda olması gereken değerleri eksiksiz almıştım. Yani hız testinde 96 mbps download çıktıysa 96/8=12 mb saniyede iniyor. Oyun olarak ben sadece Valorant oynuyorum ping sabit 5-7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben ilk zamanlar Wi-Fi adaptör ile kullanıyordum ve 110 download 22 upload alıyordum. Şimdi kablolu bağlantıya geçtim. TT'nin modeminin lan çıkışından Max 100 Mbps verebildiği için şu an, 95 download 16 upload alıyorum. Ama zaten siz de zaten 75 Mbps alacağınız için TT modemi size de bana yettiği gibi yeterlidir. Steam genelde kullanmıyorum ama en son indirme yaptığımda olması gereken değerleri eksiksiz almıştım. Yani hız testinde 96 Mbps download çıktıysa 96/8=12 MB saniyede iniyor. Oyun olarak ben sadece Valorant oynuyorum ping sabit 5-7.

Teşekkür ederim. Altyapım 85 Mbps desteklıyor sizce 100 Mbps mi mantıklı yoosa 75 Mbps'lik pakkettenmi devam etmeliyim.

Netspeed'in 100lük VDSL paketine geçtim. ilk y paket kaybı yaşadım. O da benim bilgisayarla kaynaklıymış. Format attım geçti. Turknet'te hız 74-73dü. Netspeed ile 69-71. Netspeed öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı