Millenicom hız değişikliği yapılabilir mi?

Evet. Tüm detaylar olur orada.
Anladım, teşekkürler. Eve döndüğümde halledeceğim.

@EkmekArasiHDD @eren28tr
Arkadaşlar, özür dilerim. Tamamen unutmuşum.
Bugün akşam unutmazsam yapacağım, birşey daha soracağım. Boş port olmadan önce konu ile ilgili Turk Telekom'a e-posta atmıştım.
O yüzden olabilir mi bu "altyapı yok" sorunu?
Screenshot_2024-05-07-12-26-39-795_com.google.android.gm-edit.jpg

Screenshot_2024-05-07-12-26-23-712_com.google.android.gm-edit.jpg

Son düzenleme:
Ben de altyapı gözükmüyor dedim, belki Türk Telekom yapmıştır bu şekilde diye.

Geç mesaj için üzgünüm, hat değerlerim bu şekilde:
1715111527579.png

Umarım doğru görüntüyü göndermişimdir.

Dosya Ekleri

• 1715111524484.png
    1715111524484.png
    21 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gündür aynı altyapıdan nakil yapmak istememize rağmen boş port yok diyorlardı. 15.günün sonunda boş port açılmıştı. Mileni, yine de nakil başvurusunu onaylamadı. Boş port yok diye. Biz de TT'den başvuru yaptık. Her neyse, yetkili servis geldi. Tam her şeyi yapacakken bize, zaten aynı altyapıdasınız nakile gerek yok dedi ve interneti yapıp başvurumuzu iptal etmemizi istedi. Evet, başvurumuzu iptal ettik. Şu an internetimiz çalışıyor. Çalışıyor ama Mileni Online işlemlerden baktığımız da hala eski adreste gözüküyoruz. Eski adreste altyapı maksimum 35 Mbps, yenisinde ise 70 Mbps. Mileni hız değişikliği yapabilir miyiz? Şu an 35 Mbps kullanıyoruz, 100 Mbps Fiber alabilir miyiz?
Sen adresi şunu bunu karıştırma direkt paketimi yüksltmek istiyorum de. Burası Türkiye herşey mümkün.

Nakil yaptırmadığı için ev eski adresse gözüküyor hala şey yapabilirsin bölge müdürlüğüne git sistemsel bir sorun mu var acaba diye gidip söyle bir de devre numaranı al başka ISS geç bölge müdürlüğüne gidip.

Yeni konular

Geri
Yukarı