Millenicom hız değişikliği yapılabilir mi?

DarkMen

Decapat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gündür aynı altyapıdan nakil yapmak istememize rağmen boş port yok diyorlardı. 15.günün sonunda boş port açılmıştı. Mileni, yine de nakil başvurusunu onaylamadı. Boş port yok diye. Biz de TT'den başvuru yaptık. Her neyse, yetkili servis geldi. Tam her şeyi yapacakken bize, zaten aynı altyapıdasınız nakile gerek yok dedi ve interneti yapıp başvurumuzu iptal etmemizi istedi. Evet, başvurumuzu iptal ettik. Şu an internetimiz çalışıyor. Çalışıyor ama Mileni Online işlemlerden baktığımız da hala eski adreste gözüküyoruz. Eski adreste altyapı maksimum 35 Mbps, yenisinde ise 70 Mbps. Mileni hız değişikliği yapabilir miyiz? Şu an 35 Mbps kullanıyoruz, 100 Mbps Fiber alabilir miyiz?

Millenicom'u arayıp söyle hocam altyapın ne kadar destekliyorsa o kadar alırsın.
İşte boş port sorunu olduğunu söylemezler mi tekrar?
Ayrıca, sistemde eski binamız/adresimiz gözüküyor. Mileni Online İşlemler üzerinden "Hız Değişikliği" ekranına geldiğimde uygun paket yok diyor. (Eski binamızda/adresimizdeki altyazılı 35 Mbps destekliyor.)

Evet, yani öyle olması gerekiyor çünkü internetimiz stabil çalışıyor, tek istediğim daha hızlı tarifeye geçmek.

Hocam arayıp durumu izah et Millenicom'a.
Bilemiyorum, nedense içime bir kurt düştü. Yine bir sorun çıkaracaklar gibi, hayırlısı. 🙂

@eren28tr, bu arada Online İşlemler'de bu şekilde gözüküyor:
Screenshot_2024-05-04-14-04-11-943_com.solidict.millenicom-edit.jpg

Nakil işlemi olmadığı için sanırım öyle gözüküyor hocam arayıp durumu izah et dediğim gibi.
Peki hocam, anladım, nakil başvurusunu iptal etmiştim:
IMG_20240504_141239.jpg

Arkadaşlar şuan mahallede altyapı yok görünüyor, 1 saat önce baktığımda var yazıyordu. Bunlar ne yapmaya çalışıyor bilen var mı? Akrabaları falan mı gelecek ya? :D

@eren28tr

Screenshot_2024-05-06-12-01-43-316_com.android.chrome-edit.jpg

Not: İnternetimiz'de sorun yok hâlâ, dediğim gibi hız değişikliği istemekteyim sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı