Millenicom nasıldır?

Selam, altyapım 58 Mbps ve santrale 275 metre uzaklık var.
İnternet olarak fena değil, karşında muhattap bulmak için biraz uğraştırır. 5 ay kullandım ve habersiz bir anda 120₺ olan fatura fiyatını 270₺'ye çıkardıkları için değiştirdim ve türktelekom taahhütlüye geçtim.

Müşteri hizmetlerini de beğendim ayrıca gayet bilgililer tabii geçmek istiyorsan geç ama bir sorun olduğunda müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor.

Bilmiyorum hocam BTK onayı olmasa dediğiniz gibi derdim ama taahhütsüz zaten ben geçtim memnunum dediğim gibi.

Aldığım hızda bu hocam Wi-Fi ile.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-02 075247.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-02 075247.png
    77 KB · Görüntüleme: 21
İnternet olarak fena değil, karşında muhatap bulmak için biraz uğraştırır. 5 ay kullandım ve habersiz bir anda 120₺ olan fatura fiyatını 270₺'ye çıkardıkları için değiştirdim ve Türk Telekom taahhütlüye geçtim.

Dediğiniz gibi benim faturam 180TL ydi. Ay başında artan maliyetler vs vs. diyerek 180TL'lik faturayı 350TL yaptılar, ama kaliteye gelecek olursak ha Millenicom ha başka bir ISS. Altyapı iyi oluduğu sürece çok fark etmiyor.

Dediğiniz gibi benim faturam 180TL ydi. Ay başında artan maliyetler vs vs. diyerek 180TL'lik faturayı 350TL yaptılar, ama kaliteye gelecek olursak ha Millenicom ha başka bir ISS. Altyapı iyi oluduğu sürece çok fark etmiyor.
Size insaflı davranıp bahane uydurarak zam yapacaklarına dair iletişim zahmeti göstermişler. Şahsen bana onu bile göstermediler. Şuan Türktelekom'dayım. 50MBPS Sınırsız 225TL 24 Ay taahhütlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı