Minecraft Chisel & Bits modu hata veriyor

SelimEfehc

Femtopat
Daha fazla  
Forge ve mod hata veriyor. Sürüm 1.16.5

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    51,5 KB · Görüntüleme: 30
Forge ve mod hata veriyor. Sürüm 1.16.5

Dostum Forge dosyan veya sürümün doğru değil sürüme dikkat ederek indir Forge'u.
(Düzenleme: Forge'u jar olarak indirme sürümüne uygun olarak tıkla buradan indir ve çalıştır, sonra install Client seç (server ise server seç) sonra hangi Clien'i kullanıyorsan onu aç, yeni sürüm oluştur. Forge'lu sürüm gözükecektir (1.19.2 Forge-jar şeklinde yazar) onu seç ve bu şekilde oyuna girmeyi dene.)

Dostum Forge dosyan veya sürümün doğru değil sürüme dikkat ederek indir Forge'u.
(Düzenleme: Forge'u jar olarak indirme sürümüne uygun olarak tıkla buradan indir ve çalıştır, sonra install Client seç (server ise server seç) sonra hangi Clien'i kullanıyorsan onu aç, yeni sürüm oluştur. Forge'lu sürüm gözükecektir (1.19.2 Forge-jar şeklinde yazar) onu seç ve bu şekilde o

Jar dosyasını indirip Client'i seçtim (zaten Client seçiiliydi) yükledim. Oyuna girince yine aynı oluyor (Forge ile modların sürümü aynı). Senin verdğin linkte ZIP dosyasıda var onlada denedim resimdeki gibi. Ne yapmam gerekiyor

Dosya Ekleri

• zip.png
    zip.png
    104,9 KB · Görüntüleme: 14
Jar dosyasını indirip Client'i seçtim (zaten Client seçiiliydi) yükledim. Oyuna girince yine aynı oluyor (Forge ile modların sürümü aynı). Senin verdğin linkte ZIP dosyasıda var onlada denedim resimdeki gibi. Ne yapmam gerekiyor.

Müsait olduğumda kurulum videosu atacağım.

Forge olayını çözdüm. Fakat hangi sürümde yaparsam yapayım chisel bits modu hata veriyor. Chisel bits modu Forge ile uyumlu ve Forge ile aynı sürüm.

Kurmak istediğin modlu dünyası hangi sürüm?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı