Minecraft hata veriyor

EfekanOn

Picopat
Daha fazla  
1621678992453.png

Minecraft'ta bu hatayı alıyorum yardım edebilecek birileri var mı? Bilgisayarım iyi olmasına rağmen 1.16.5'e hiç giremiyorum 1.12.2 de 12 FPS alıyorum.
Normalde Minecraft 1.16.5 de ortalama shader ile 75 FPS alırken bir günde böyle oldu. Tek yaptığım şey bilgisayara gamepad bağlamaktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada korsana zaten destek yok orijinal Launcher'ı kullanınca yardımcı olabiliriz.
pardon tabiki türkiye şartlarında 20 euro hiç bir şey bile değil zaten :(
Korsana destek yok kardeşim ben 20 TL verip orijinal oyun almadım ekran kartım yandı gerisini sen düşün.
sadece minecraft korsan bilgisyarımda özür dilerim satın alamadığım için
DDU ile ekran kartının sürücüsünü kaldırıp WHQL bir sürüm kurunuz. Launcher ile de bir ilgisinin olmadığını düşünuyorum.
teşekkürler ama nasıl yapacağımı bilmiyorum ekran kartım rx 570

Bu rehberden faydalanabilirsiniz.

Hatanın tam adı bu: Glfw_ınvalıd_value.
Bu hatanın Launcher ile gram ilgisi yok. Boşuna orijinal Launcher kullanın ve korsana destek yok yazmayın.

Ekran kartının yanmasını korsan oyuna bağlayan birinin geleceğini hiç düşünmemiştim.

Kardeşim antivirüs tanıyamadı 2 gün oynadım kasadan kokular gelmeye başlayınca anladım.

Bir eski sürümü kurunuz ve Radeon sofrware'ı kurmayın. Sürücüyü kurarken ki ayarlarda vardır.
Resimde de ekran kartının adı yok. VMware yazıyor sanal makineden bir görüntü mü bu?

Geri
Yukarı