Çözüldü Minecraft logları paylaşmak tehlikeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ozelus

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben yaklaşık 2 sene önce Minecraft oynarken hile kontrolüne gittim. Hile kullanmıyordum fakat daha önce başka bir servere girdiğim için loglarımdan bakarak orada hileyle girdiğim görüldü ve ban yedim. Fakat benim sorum bu değil. Ben o gün hile kontrolüne gittikten sonra Discord'dakiler bana bir uygulama yükletti ve ertesi sabah uyandığımda ev adresim Google şifrem gibi bilgilerimi yazmışlardı bana. Ben bugün başka bir serverdan da durduk yere ban yedim ve banı kaldırmak için loglarını paylaşman gerek diyorlar. Ben loglarımı paylaşırsam sorun olur mu? Bu hile kontrolünü yabancılar yapıyor. Diğerini Türk 2 çocuk yapmıştı zaten amaçları başından beri bilgimi çalmakmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Paylaşmanı istedikleri dosyayı önce kendin incele, hassas bilgi olup olmadığını kontrol et. İlkinde program yükleyerek hata yapmışsın zaten.
Merhaba ben yaklaşık 2 sene önce Minecraft oynarken hile kontrolüne gittim. Hile kullanmıyordum fakat daha önce başka bir servere girdiğim için loglarımdan bakarak orada hileyle girdiğim görüldü ve ban yedim. Fakat benim sorum bu değil. Ben o gün hile kontrolüne gittikten sonra Discord'dakiler bana bir uygulama yükletti ve ertesi sabah uyandığımda ev adresim Google şifrem gibi bilgilerimi yazmışlardı bana. Ben bugün başka bir serverdan da durduk yere ban yedim ve banı kaldırmak için loglarını paylaşman gerek diyorlar. Ben loglarımı paylaşırsam sorun olur mu? Bu hile kontrolünü yabancılar yapıyor. Diğerini Türk 2 çocuk yapmıştı zaten amaçları başından beri bilgimi çalmakmış.
Cihazına temiz bir format atıp google hesaplarının, discord hesabının ve bilgisayarında açtığın diğer hesapların şifrelerini yenileyip 2 katmanlı korumayı aç. Böyle sunuculardan da uzak dur. Hile kullanmadığına inanmıyorlarsa o sunucuda oynama. Kimse ile de bilgisayarından bir dosya paylaşma. İlk önce format ile başla. RAT yemiş bile olabilirsin. Kimsenin attığı dosyaları bilgisayarına yükleme.

Birisi Discord'dan bir şey yaptırmaya kalkıyorsa iki kere düşünün abi, bir de o platformda her türlü açıktır, arka kapıdır her şey var kurmayın şunu cihazınıza.

Geri
Yukarı