Minecraft ucuz sunucu önerisi

lav1

Centipat
Daha fazla  
En fazla 5 arkadaşla gireceğimiz moddan çok datapackler ve pluginlerle oynuyoruz. Aternos'ta çok fazla lag oluyor en az datapackle bile çok lag yapıyor. Bize böyle lagsız rahatça keşif yapabileceğimiz güzel datapackleri sorunsuzca oynatabilecek bir sunucu arıyoruz. Fiyat aralığı 50-150. Aylık fiyatlandırma olsa da sıkıntı olmaz.

En fazla 5 arkadaşla gireceğimiz moddan çok datapackler ve pluginlerle oynuyoruz. Aternos'ta çok fazla lag oluyor en az datapackle bile çok lag yapıyor. Bize böyle lagsız rahatça keşif yapabileceğimiz güzel datapackleri sorunsuzca oynatabilecek bir sunucu arıyoruz. Fiyat aralığı 50-150. Aylık fiyatlandırma olsa da sıkıntı olmaz.
Hocam Sanal sunucu ve Oyun sunucuları - SAGANETWORK.NET ve Minecraft Sunucu & Server Kurma | Minecraft Server Kiralama - Rabisu

En fazla 5 arkadaşla gireceğimiz moddan çok datapackler ve pluginlerle oynuyoruz. Aternos'ta çok fazla lag oluyor en az datapackle bile çok lag yapıyor. Bize böyle lagsız rahatça keşif yapabileceğimiz güzel datapackleri sorunsuzca oynatabilecek bir sunucu arıyoruz. Fiyat aralığı 50-150. aylık fiyatlandırma olsa da sıkıntı olmaz.

Usta şu an Rabisu'dan satın aldığım 8 GB RAM'li sunucum var gayet sorunsuz bir şekilde arklarla modlu MC oynuyoruz bir sorun olunca zaten Discord'dan desteğe yazınca hallediyorlar.
Sana Rabisu'yu öneririm ama istersen farklı firmalarada bakabilirsin.
Linki aşağıya attım fiyatlara bi bakarsın. ben burası ucuz diye buradan almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı