Minecraft'ı kaç kere bitirdiniz?

Kaderine terk etme, her şeyi yap.
Yeni sürüm çıkıp, dünya oluşumunda değişiklikler olunca yeni dünya oluşturmak geliyor içimden. Zaten 2021'den beri uzun soluklu Survival dünyasına başlamadım sanırım. Hypixel Bed Wars oynamaya başladım daha çok.

Şu oyunu 8-9 senedir oynuyorum, şakasız hiç Survival dünyalarımda bitiremedim, sebebi ise genellikle bir anda sıkılıp LoL'e geçmem :D

Şu oyunu 8-9 senedir oynuyorum, şakasız hiç Survival dünyalarımda bitiremedim, sebebi ise genellikle bir anda sıkılıp LoL'e geçmem :D
Survival gerçekten sıkıyor fakat creeper sarjlamak beni eğlendiriyor!

Şu ana kadar 4.122 tane kafa patlattım! Saydım bile.

Vallaha Alpha sürümünden beri bir şekilde geri döndürmeyi becertiyor bana.

Şu ana kadar 4.122 tane kafa patlattım! Saydım bile.
Bilmiyorum bana balık tutmak çok keyif veriyor

Vallaha Alpha zamanından beri bir şekilde geri döndürmeyi becertiyor bana.

Bana da ya, ben zamanında LoL'ü Valorant'ı bırakabilmiş insanım ama şu lanet olası oyunu bir şekilde tekrar indiriyorum

Bedrock oynuyorsan gelirim bende birlikte oynarız. 1 kez bitirmek güzeldir ben ilk bitirişimde çok zorlanmıştım çünkü hiç tecrübem yoktu bir de maden tecrübeniz ve savaş beceriniz varsa bu iş bitti zaten diye düşünüyorum. Bende ilk 3 oyunumu hardcore, sondan 2 tanesi hardcore olmayıp ölmemek 😃. Diğerlerinde 1-2 defa ölmüşümdür.

Java oynuyordum. Bir ara gelirim belki bakalım😀. SS aldım, konu takipte.

24 yaşındayım, bu oyunla ilk 12 yaşımda tanıştım, 12 yaşımdan beri her sene mutlaka bi iki ayımı veriyorumdur bu oyuna, Tr nin en büyük survival sunucularında derece yapmışlığım var. Bi kerecik olsun gidip ejderi default kesmedim.

Minecraft'ı bitirdim mi bitirmedim mi onu hatırlamıyorum lakin baya oynamışlığım var. :D

Açıkcası oynayan kişiler arıyorum ben. hilesiz, doğru dürüst, farmlara buildlere az çok hakimiyeti olan, Son sürüm. 4 - 5 kişi ekip toplayabilirsek baya sarar diye düşünüyorum. tabii düzenli girmek şartıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı