Mining yapılmış RX 580 karta BIOS güncellemesi nasıl yapılır?

SamiYusuf

Decapat
Daha fazla  
MSI RX580 8 GB mining yapılmış ekran kartı aldım. Yeni yeni sistem diziyorum, ilk ekran kartını aldığım için henüz sistemim yok. Ekran kartını alıp internet kafeye gidip BIOS guncellemesini yapacağım, fakat nasıl yaparım vs. vs. Bilmiyorum. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

MSI RX580 8 GB mining yapılmış ekran kartı aldım. Yeni yeni sistem diziyorum, ilk ekran kartını aldığım için henüz sistemim yok. Ekran kartını alıp internet kafeye gidip BIOS guncellemesini yapacağım, fakat nasıl yaparım vs. vs. Bilmiyorum. Bilgisi olanlardan yardım istiyorum.

RX580 8 GB olan kartların birçoğunun üzerinde 2 BIOS var BIOS anahtarı ile geçiş yapılıyor, yoksa doğru BIOS'u bulup ATIFlash ile yazdıracaksınız, flash işini hiç bilmiyorsanız zorlanırsınız.

Kartın üzerimde BIOS anahtarı varsa pozisyonunu değiştirip kullanabilirsiniz.

Yoksa yapılacak işlemi buradan anlatmamla çözemeyiz, karışık, BIOS flash olayını araştırın, YouTube'da birçok video var takıldığınız noktada yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video iş yapar mı?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı