Mobil araba oyunu önerisi

İşletim sistemi
Android

OzanBayram

Hectopat
Daha fazla  
Kafamı dağıtmak için bir araba oyunu oynamak istiyorum. Yarış veya arcade türü istemediğimi söylemem lazım. İstediğim bir uzun yol oyunu. Uzun bir şekilde yolda gitmek istiyorum nedense. Otobüs, tır veya araba fark etmez hepsi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam otobüs simülatör ultimate indir oyna mis gibi oyun bence bir de truck simülatör ultimate iki oyunu da oynamış olabilirsiniz.

Hocam otobüs simülatör ultimate indir oyna mis gibi oyun bence bir de truck simülatör ultimate iki oyunu da oynamış olabilirsiniz.

Denedim ikisinde hocam başka öneri olmazsa denerim tekrar sağolun.

Hem arcade olmasın hem de yarış olmasın zor, yarış oyunu değil aslında tam. Sim biraz, Nordschleife'da falan time attack yapmak oyunun olayı. Serbest de takılırsınız.

Hocam uzun yol şehirler arası araba sürmek istiyorum ben.

Mobil sektör işte, kaliteye çok dikkat etme önemli olan sarması, anı kurtarması vs.

Maalesef kaliteli bir iş yok. Türkiye'de geçmesine gerek yok bu arada söylemedim ama.

Kafamı dağıtmak için bir araba oyunu oynamak istiyorum. Yarış veya arcade türü istemediğimi söylemem lazım. İstediğim bir uzun yol oyunu. Uzun bir şekilde yolda gitmek istiyorum nedense. Otobüs, tır veya araba fark etmez hepsi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

CarX Drift var belki ilginizi çeker.

Yeni konular

Geri
Yukarı