Oyun Mobile Legends oynarken lag oluyor

İşletim sistemi
Android

Bilgisayaryorum

Hectopat
Mobile Legends oynayanlara sormak istiyorum. Bugün sabahtan beri oyunda bir sorun var. Oyunun başında normal giderken sonrasında lag oluyor oyun bende başka takım arkadaşlarımda başka ilerliyor. Aynı Wi-Fi'den giren kardeşimde de bu sorun var. Bunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba ve çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı anda hem mobil veri hem wifi kullanma seçeneğini aktif etmek işe yarayabilir. Zaten internete başkası girince zulüm oluyor oynamak, aynı durum içerisinde çok uzun süre oynadım oyunu ve pek bir çözümü yok. Bazen genel sunucuda lag oluyor ondan kaynaklı da olabilir. Ya da direkt mobil veri üzerinden de oynayabilirsin.

Ara sıra oyunun sunucularında sorun oluyor zaten fark ettiyseniz genelde yabancı insanlar takımınıza geliyordur. Ranksız girmek yerine ranklı girmeyi deneyin. Birkaç saate sorun gideriliyor.

Az önce oyundaydım bende lag olmadı. Ms normaldi. Oyunu oynarken wifi değil mobil veri kullanın ve ayarlardan eski indirilen sürümleri silip ön belleği temizle yapın ben çözümü böyle buldum

Yeni konular

Geri
Yukarı