Monitörde Siyah Kareler Çıkıyor

contravolta34

Yoctopat
Daha fazla  
Görseldeki gibi ekranda kareler çıkıyor. 1-2 dakikada bir anlık olarak flaş gibi çıkıp kayboluyor.Bu görüntüyü videodan yakalayıp kestim. Sizce sorun nerededir? Monitör mü yoksa ekran kartı mı? Yaşayan var mıdır?

Ekran Kartı : RTX 3060 12GB

WhatsApp Görsel 2023-09-03 saat 01.19.36.jpg

Aynısı bana da oluyor bende ise düz 2060 var bence bu Chrome ile alakalı bir sorun.

Aynısı bana da oluyor bende ise düz 2060 var bence bu Chrome ile alakalı bir sorun.

Hatta ilk olmaya başladığında kafayı yedim zannetmiştim 😃

Hocam sadece Chrome'da mı yaşıyosun bu sorunu yoksa oyun oynarken falanda oluyor mu çünkü ben sadece Chrome'da yaşadım.
Hocam detaylı test edemedim ancak biraz araştırdığımda ekran kaydı alıp orada karelerin gözüküp gözükmediğine bakmam gerektiğini öğrendim. Ekran kaydı aldığımda kareler gözüktü. Sende dene istersen eğer gözükmez ise sorun donanımsalmış. Yani sorunun chrome'da olduğu gerçeği çıktı burda. Ancak ben bunu microsoft edge'de de yaşıyorum. 🧐

Hocam detaylı test edemedim ancak biraz araştırdığımda ekran kaydı alıp orada karelerin gözüküp gözükmediğine bakmam gerektiğini öğrendim. Ekran kaydı aldığımda kareler gözüktü. Sende dene istersen eğer gözükmez ise sorun donanımsal mış. Yani sorunun Chrome'da olduğu gerçeği çıktı burada. Ancak ben bunu Microsoft Edge'de de yaşıyorum. 🧐

Edge'yi denemedim vallaha hocam sabah test ederim bende umarım donanımsal bir sorun yoktur ekran kartımın garantisi yeni bitti çünkü.

Geri
Yukarı