Çözüldü Monitördeki görüntü kaydı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

omersaka61

Decapat
Daha fazla  
Meslek
web developer
Merhaba, doğrudan konuya gireyim. Normal bir şekilde monitöre baktığım zaman ekranın üst kısmında bir siyah yer var. Alttan da gözükmeyen yerler var. Yani ekran kaymış durumda. Az önce format attım bu durumu nasıl düzelteceğim bilen var mı?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Drier hatasını bu video ile çözdüm. Sonra bu fotodaki yerden ayarladım yardımcı olmak isteyen herkese teşekkür ederim.
Fotoğraf paylaşır mısınız?

PC'den yazıyorum fotoğraf atamıyorum.

Görev çubuğundaki simgelerin altındaki mavi kısa çizgiyi göremiyorum.

Yazılım ile çözülemez mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    156,7 KB · Görüntüleme: 25
Donanımsal bir sorun gibi gözüküyor. Ekranın kenar şeritlerine bastırınca görüntüde bir değişim var mı?

Donanımsal bir sorun gibi gözüküyor. Ekranın kenar şeritlerine bastırınca görüntüde bir değişim var mı?

Bir değişiklik yok sorun yazılımsal gibi.

Ekran kartı Denetim Masası'ndan masaüstü boyutu ve konumunu ayarla sekmesinden ayar değişikliği yapabilir misiniz?

Ekran kartim eski. AMD yazılımı bile Windows 10 da desteklemiyor o yüzden kuramıyorum.

O zaman ekranın çözünürlüğünü bir kontrol edin gerçek ekranla aynı mı? Yukarıda arkadaşın bahsettiği şekilde masaüstü boyutunu ayarlayın.

Bir değişiklik yok sorun yazılımsal gibi.

Ekran kartim eski. AMD yazılımı bile Windows 10 da desteklemiyor o yüzden kuramıyorum.
Öyle desenize driver yok diye :D modeli atın manuel olarak link atayım.

O zaman ekranın çözünürlüğünü bir kontrol edin gerçek ekranla aynı mı? Yukarıda arkadaşın bahsettiği şekilde masaüstü boyutunu ayarlayın.

Öyle desenize driver yok diye :D modeli atın manuel olarak link atayım.

Driver Windows 10 atamatik kurdu daha önce denediğimde CCC hata vermişti. Zaten hata vermese kendim halledebilirdim. AMD Radeon HD 4650.

Kurdum ve sonuç.
Biraz araştırdım ve yazılımın Windows 10 desteklemediği için bu hata geliyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    300,6 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı