Monitörün Hz değeri arttı

Çalışıyorsa sıkıntı yok belki monitör 75 Hz destekliyordur. Bundan 12-13 yıl önce VGA kablolu AOC monitörüm de 75 Hz destekliyordu. :D

Hocam şuana kadar hiç 75 Hz yazmadı NVIDIA denetim masasında. Ayrıca ben eskiden info yerine gelmiştim ve 60 Hz yazıyordu. Eski bilgisayarımda da bu monitörü kullanıyordum oda 60 Hz diyordu.

Hocam güncellemeden kaynaklıydı muhtemelen modeli yazıp araştırırsanız sizde görebilirsiniz ben 3 4 siteye baktım hepsinde 4ms 75Hz monitör link bırakırdım lakin yasaklı olma ihtimali var.

Aynı monitörü 2 sene boyunca 75 Hz'ye OC'layıpta kullanmıştım. Nedense seninki kendini OC'lamış durup dururken :D. 75 Hz OC'ladığım için bozulmadı ama başka bir sıkıntı çıkardı nedenini anlamadım. Ama çok eskiydi zaten görevini yerine getirdi gayet.

Aynı monitörü 2 sene boyunca 75 Hz'ye OC'layıpta kullanmıştım. Nedense seninki kendini OC'lamış durup dururken :D. 75 Hz OC'ladığım için bozulmadı ama başka bir sıkıntı çıkardı nedenini anlamadım. Ama çok eskiydi zaten görevini yerine getirdi gayet.
Kendi kendine nasıl OC yapar ki. Bir program yüzünden olmuş olabilir mi? Yada virüsten?
Hocam güncellemeden kaynaklıydı muhtemelen modeli yazıp araştırırsanız sizde görebilirsiniz ben 3 4 siteye baktım hepsinde 4ms 75Hz monitör link bırakırdım lakin yasaklı olma ihtimali var.
Güncellemeyi iyiki yapmışım :D.

Kendi kendine nasıl OC yapar ki. Bir program yüzünden olmuş olabilir mi? Yada virüsten?

Güncellemeyi iyi ki yapmışım :D.

Hocam OC'ye gerek yok ki öyle bir durum yok yani monitör kendinden 75Hz güncellemediğiniz için gözükmemiş bende yaklaşık 1 hafta öyle kullanıp sonradan fark etmiştim :D

Bu arada benden sonra yazan şahıs olayı anlamadan bir şeyler söylemiş ben doğrulayayım hemen, bu monitörler zaten 75 Hz destekliyor ama ben OC'ladığımda 90'a kadar sürmüştüm ekran yanıp sönmeye başlayınca kademe kademe düşürmüştüm. Bunu bir programla yapıyordum şu an hatırlamıyorum ismini. Sonra 85 civarında stabilite yakaladım ama nedense içim rahat etmemişti 75'e düşürüp kullanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı