Monster Abra A5 v17.2 ilk açılıştan 20 saniye sonra kapanıyor ve tekrar açmak gerekiyor

Kanpanas

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 (i5 11. nesil 3050 Ti ) modelini kullanıyorum. Windows 11 Pro yüklü laptopu ilk açtığım zaman kilit ekranında şifreyi giriyorum. PC açılıyor ana ekran geliyor 20 saniye sonra kapanıyor. Sonra güç tuşuna basıp tekrar açıyorum sorun düzeliyor ama ilk açtığımda sürekli böyle oluyor.

Arkadaşlar Monster Abra A5 v17.2 (i5 11. nesil 3050 Ti ) modelini kullanıyorum. Windows 11 Pro yüklü laptopu ilk açtığım zaman kilit ekranında şifreyi giriyorum. PC açılıyor ana ekran geliyor 20 saniye sonra kapanıyor. Sonra güç tuşuna basıp tekrar açıyorum sorun düzeliyor ama ilk açtığımda sürekli böyle oluyor.

Ne zamandır kullanıyorsun laptopu?

Macun birmiş olabilir bakımını yap veya servis süresi yenilenmiş ise servise yolla halletsinler düzelir muhtemelen.

Format atalı 6-7 gün oldu dün yapmaya başladı.

Hocam o ne oluyor?

Pump out macunun blok'dan dışarı taşmasına deniyor.

Bence de servise yolla benim acer marka laptopta da oldu. Servise yolladım kağıda da ürün donanımsal arızalı doa raporu istiyorum diye yazdım. İade değişim raporu verdiler. Bence zaman kaybetmeden yolla baksınlar.

Kasa temizliği yaptınız mı? Aynı sorunu fan kablosunu takmayı unuttuğum için yaşamıştım, uyarı vermeden kapanıyordu.

Monster pişmanlıktır kronik sorunu bitmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı