Monster manga nereden okunabilir?

Monster mangasını Türkçe olarak nerede bulabilirim?
Hiçbir yerden. En uzun çeviren marmara çizgi ama o da yarısında bile değil. 700 liraya kıyarsan 9. cilde kadar (4 cilt gözüküyo ama 1 ciltte 2 cilt var-yani 2 in 1) türkçe okuyabilirsin. Monster 18 cilt. Türkçe olan bunun 8 cildi, geri kalan 10 cildi ingilizce okuyacan veya belki bi umut bi ara biri çevirir diye bekleyecen.

@Adol125 Hocam Monster'ı ingilizce olarak en iyi çözünürlük ve kalitede nereden okuyabiliriz? Pajeet'inkini denemiştim fakat çözünürlüğü bayağı düşüktü. 0v3r'ınkini gördüm fakat 11GB telefondan okuyacağım için de azıcık korkutmuyor değil :D. En kötü cilt cilt okur silerim diye düşünüyorum fakat başka alternatif var ise duymak isterim.

@Adol125 Hocam Monster'ı ingilizce olarak en iyi çözünürlük ve kalitede nereden okuyabiliriz? Pajeet'inkini denemiştim fakat çözünürlüğü bayağı düşüktü. 0v3r'ınkini gördüm fakat 11GB telefondan okuyacağım için de azıcık korkutmuyor değil :D. En kötü cilt cilt okur silerim diye düşünüyorum fakat başka alternatif var ise duymak isterim.
0v3r veya coloredmanga. 0v3rnin de aldığı yer ora zaten. Resimlerin boyutu yüksek olduğundan indirip tavsiye ederim. Chapterın yüklenmesini beklemektense indirmek daha iyidir. Tachi2jk veya librera işini görür okumak için. Pajeetten bir şey okuyacaksan üşenmeyip upscale edeceksin. Yoksa o çözünürlüklerle okunmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı