Çözüldü Monster Tulpar T5 v23.2.2 fan kısmı sökülmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ayberkss

Picopat
Daha fazla  
Laptopumun fanını temizlemek istemiştim ama resimde de belirttiğim yer (vidaları da söktüm) çıkmıyor. Ne yapmam lazım?

Fan yüzeyi ile hava çıkış ızgarasının arasında bant oluyor genelde. O bandı kesmen gerekli bundan dolayı çıkartamıyorsundur.

1715176152496.png

Yüklemeyi unutmuştum yüklicektim ki uyarı aldım technopat tarafından
Sen sen ol sakin hicbir seyi guc kullanarak sokmeye calisma kardesim. Forum fena. Bazilari karpuzcuda calisirken ogrendikleri yontemlerle teknisyenlik tarihine girmeye calisiyor heralde. Bunu cozum isaretleyen moderatore de selamlarimi iletiyorum helal olsun.

Not: Allah akil fikir versin.

Resim yok ama vidalari tamamen soktugunden eminsen sert çekip dene, bazen kolayca çıkmıyor.
Evet, hatta ben diyorum ki evde levye falan varsa onunla kanirtsin.

Son düzenleme:
Sen sen ol sakin hicbir seyi guc kullanarak sokmeye calisma kardesim. Forum fena. Bazilari karpuzcuda calisirken ogrendikleri yontemlerle teknisyenlik tarihine girmeye calisiyor heralde. Bunu cozum isaretleyen moderatore de selamlarimi iletiyorum helal olsun.

Yanıtın için teşekkürler ayrıca sertçe çekerek değil yerinden hafif hafif hareketlerle oynatarak çıkartmak gerekiyormuş kesinlikle dediklerine katılıyorum.

Yanıtın için teşekkürler ayrıca sertçe çekerek değil yerinden hafif hafif hareketlerle oynatarak çıkartmak gerekiyormuş kesinlikle dediklerine katılıyorum.
Moderatör hakkında da katılıyorum sana zaten tam çözümü o olsa çözüm diye işaretlerdim hocam.

Moderatör hakkında da katılıyorum sana zaten tam çözümü o olsa çözüm diye işaretlerdim hocam.

Fanın etrafındaki vidaları tamamen çıkardıktan sonra sağa sola yavaş yavaş hareket ettirip yavaşça yukarı kaldırman yetiyor genellikle.

Ben kazma kullanıyorum ihtiyar.

Yeni konular

Geri
Yukarı