Monster Tulpar T7 v20.2 CS:GO düşük FPS veriyor

Ahmete7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben Monster Tulpar T7 v20.2 kullanıyorum, sistemim gayet yeterli ama Max 120 FPS alıyorum ve FPS sabit de değil. Sizce nedendir?
Sitemim:
RTX 2060 Refresh.
Intel i7 10.nesil.
32 GB RAM.
1 TB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS_MAX 0 yaptınız mı?

Edit: Sanırım yanlış bir şey söyledim.

Ne doğru ne yanlış.

Merhaba ben Monster Tulpar T7 v20.2 kullanıyorum, sistemim gayet yeterli ama Max 120 FPS alıyorum ve FPS sabit de değil. Sizce nedendir?
Sitemim:
RTX 2060 Refresh.
Intel i7 10.nesil.
32 GB RAM.
1 TB SSD.

Driverı DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin eyn iyisi. Çzöülmez ise tekarar bakarız. Ayrıca Nihai Performansta olduğundan emin olun. Diğer oyunlarda da sorun var mı?

Cihaz prize takılı ve yüksek performans modunda mı? Oyun içi ayarlar nedir? V-Sync açık mı? FPS normalin epey altında, en düşük 120 desen belki olabilirdi.

Ne doğru ne yanlış.

Driverı DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin eyn iyisi. Çzöülmez ise tekarar bakarız. Ayrıca nihai performansta olduğundan emin olun. Diğer oyunlarda da sorun var mı?

Teşekkür ederim diğer oyunlarda sorun yok Cyberpunk Warzone gibi oyunlarda çok iyi FPS alıyorum aynı modele sahip arkadaşlarda CS:GO FPS olarak benden daha fazla.
Oyun ayarlarından komut menüsü etkinleştirin ve FPS_MAX 0 yazın. CS:GO otomatik olarak FPS'i 120 yapıyor.

Tamam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı