Çözüm Monster v17.2.X performans sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BIOS dosyalarını tekrar atabilir misiniz?

Monster'dan buradaki BIOS sürümünü mail olarak istedim, hemen gönderdiler. FurMark'ta 25 olan FPS 80'lere, olması gereken değerlere geldi. Konu ve çözüm için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bios güncellemesi veya control center'ın yeniden yüklenmesi işe yarayabilir. Ama kesin değil.

Ben indirmiştim hocam buyrun;
NH58HKQ-1.07.09TFB18-ABRA_A5_V17.2-SKU-1208.rar dosyasını indir - download
Bios güncellemesi veya control center'ın yeniden yüklenmesi işe yarayabilir. Ama kesin değil.

Ben indirmiştim hocam buyrun;
NH58HKQ-1.07.09TFB18-ABRA_A5_V17.2-SKU-1208.rar dosyasını indir - download
1.07.09TFB18 şuan bu en güncel bios mu

Hocam Monster desteğe mail atın onlar en yeni sürümü gönderir.

Yazdım kendilerine daha dönüş bekliyorum, yine de teşekkür ederim düşüncenizden ötürü. İyi akşamlar dilerim.

Abilerim; ablalarım, kardeşlerim, yeni bir BIOS sürümü çıkmış bugün arayıp öğrendim bana gönderdikleri dakika burada da yayınlayacağım.

Yazdım kendilerine daha dönüş bekliyorum, yine de teşekkür ederim düşüncenizden ötürü. İyi akşamlar dilerim.

Abilerim; ablalarım, kardeşlerim, yeni bir BIOS sürümü çıkmış bugün arayıp öğrendim bana gönderdikleri dakika burada da yayınlayacağım.

A5_V17_2.zip arkadaşlar yeni BIOS linki budur, umarım işinize yarar.

Son düzenleme:

A5_V17_2.zip arkadaşlar yeni BIOS linki budur, umarım işinize yarar.

Sağ olun hocam kolay gelsin
Pili tam doldurmadan BIOS güncellemesi yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı