Mortal Kombat 1 kırılır mı?

Eğer oyunda EMPRESS'i kıl edecek bir şey koyarlarsa bir kaç güne kırılır yoksa Denuvo korumasının bitmesini beklemek gerekir.

Bu EMPRESS haricindekiler de ne pasif çıktı yahu yıllardır bir Denuvo oyunu kıramadılar. Çıksın bir tane babayiğit EMPRESS'e meydan okusun daha önce kırarak.

Ciddi ciddi Denuvo'dan para mı alıyorlardı oyunlara dokunmamak için merak etmiyor değilim. EMPRESS hem ruh hastası olup hem de şan/şöhreti sevince Denuvo'nun parası işlemedi zaar.

Bu EMPRESS haricindekiler de ne pasif çıktı yahu yıllardır bir Denuvo oyunu kıramadılar. Çıksın bir tane babayiğit EMPRESS'e meydan okusun daha önce kırarak.

Ciddi ciddi Denuvo'dan para mı alıyorlardı oyunlara dokunmamak için merak etmiyor değilim. EMPRESS hem ruh hastası olup hem de şan/şöhreti sevince Denuvo'nun parası işlemedi zaar.
Eskiden RAZOR 1911 vardı ne oldu acaba.

O seviyede beceriye sahip olan çoğu kişi zaten Denuvo'ya çalışmaya başladı. EMPRESS son yayınladığı manifestolardan birinde bu durumdan bahsediyordu. Zaten Denuvo kalitesinin artmaya ve kırılmaların azalmaya başlamasının sebeplerinden birisi de bu.

Eskiden Razor 1911 vardı ne oldu acaba?
Onu Reloaded gömdü. Reloaded'ı da Skidrow gömdü. Veyahut her ikisini de Skidrow gömmüş olabilir. 😀

Şaka bir yana, polis operasyonları ve bir üyesinin kanserden öldüğü için dağıldığı haberleri vardı. Vakti zamanında güzel oyunları kırmışlardı ama gerçekten de üstte adını andığım diğer iki grup daha başarılıydı.

FitGirl'e güveniyorum.
FitGirl sadece kırılmış oyunları sıkıştırıyor, kendisi oyun kırmıyor.
Tdb ne demek acaba
To Be Determined, ancak Denuvo olarak doğrulandı artık.

Ana konuya gelirsek, EMPRESS'in istediği ödeme yapılmadığı sürece dövüş oyunlarına öncelik vermesi nadirdir. Tabii, Warner Bros'a olan özel düşmanlığı nedeniyle bir şeyler görebiliriz ancak sanmıyorum. EMPRESS dışındaki tüm sağlam gruplar ya polis operasyonları, ya Denuvo'dan gelen teklifler ya da basitçe legal hayata geçmeleri sonucunda toz olduğu için EMPRESS'in eline bakıyoruz. Tabii, MKDEV metodlarıyla oyunun çıkış sürümünü 7 ay sonra kırabilirler ancak yapan olduğu hakkında bir bilgimiz yok, olsa olurdu diye düşünüyorum.

Oyun kırılsa bile online oynanmayacak şuanki fiyatınada değen bir oyun ki kırılacağını sanmıyorum zam yemeden almayı düşünen alsın.

Geri
Yukarı