Motosiklet İçin Kask Önerisi

Hocam selamlar, hjc C10 bayağı güzel gibi fakat düz siyah değil de aynı fiyat bandında ufaktan desenli, şekilli bir şeyler var mı? 4000 üstü çok çıkamam. Son olarak nereden almak gerekiyor kaskları kendi sitelerinde satılmıyor iyi Sosyaller.

C10 pahalandı hocam Exo 391 4500 civarında. LS2 cidden hiç para yoksa 125CC 50CC için alınır. Ama dediğim gibi para yoksa. Alabileceğiniz en iyisi exo391.

C10 3800 civarında exo 3191 4200 civarında aradaki fiyat farkına değer mi hocam yanlış mı bakıyorum acaba.

Kesinlikle. C10 düz bir kask öyle aman aman bir özelliği yok. 391 kumaş türü gözlük ile kullanım onun dışında vizör kilitleme mekanizması sayesinde hava almıyor. 391 alın hocam.

Kesinlikle. C10 düz bir kask öyle aman aman bir özelliği yok. 391 kumaş türü gözlük ile kullanım onun dışında vizör kilitleme mekanizması sayesinde hava almıyor. 391 alın hocam.

Hocam 391 hiçbir yerde stokta yok. Motomax'te 4270TL'ye sadece beyaz rengi var. Başka renkler bakmak istediğim zaman tüm sitelerde 5000-5800 arası fiyatları ve tüm renkler yok. Ama bir avrupa sitesinde 5300TL'ye tüm renkler var görüntüleri ve linkleri ekliyorum. Kaskı yaklaşık 1 ay sonra almayı düşünüyorum parayı tamamlayamadım şu an.

Ekran görüntüsü 2024-05-12 204241.png

Hocam 391 hiçbir yerde stokta yok. Motomax'te 4270TL'ye sadece beyaz rengi var. Başka renkler bakmak istediğim zaman tüm sitelerde 5000-5800 arası fiyatları ve tüm renkler yok. Ama bir avrupa sitesinde 5300TL'ye tüm renkler var görüntüleri ve linkleri ekliyorum. Kaskı yaklaşık 1 ay sonra almayı düşünüyorum parayı tamamlayamadım şu an.

Eki Görüntüle 2194043
Motosiklet ekipmanları arasında kaskların gümrükten geçme ihtimali en düşük ekipman olduğunu bilmenizi isterim. TSE standartlarına göre test yaptırıp o şekilde geçirebiliyorsunuz ve bu size 5000 liradan fazlaya mal olacağı için kaskı gümrükte bırakıyorsunuz. Vazgeçiriyorlar bi nevi.

5000 liraya alabileceğiniz HJC C70N bakabilirsiniz.

Motosiklet ekipmanları arasında kaskların gümrükten geçme ihtimali en düşük ekipman olduğunu bilmenizi isterim. Tse standartlarına göre test yaptırıp o şekilde geçirebiliyorsunuz ve bu size 5000 liradan fazlaya mal olacağı için kaskı gümrükte bırakıyorsunuz. Vazgeçiriyorlar bir nevi.

5000 liraya alabileceğiniz hjc C70n bakabilirsiniz.

C10 C70n arası fiyat farkına değer mi ? Bayağı fark var ama malzemesi aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı