Motosiklet Önerisi

ForDiablo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16-E1011NT / Ryzen 5 6600H / RTX 3050Tİ / 8 GB RAM / 512 GB SSD
Merhaba hocalarım. Birkaç motor düşündüm fakat arada kaldım. Aprilla RS125, CBR125R, tvs Raider, GSXR125 arasında kaldım. Ben hem hız hem de beni 2.5-3 sene götürebilecek bir motor bakıyorum. Ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuba Superlight 125
Hocam hız istediğimi belirtmiştim siz bana hem chooper hem de araştırdığım kadarıyla top speedi 120 civarında olan bir motor yazmışsınız. Yazdıklarım yazılımla 165-170 görebilen motorlar. Lütfen alakasız motorlar yazmayın.

Hocam hız istediğimi belirtmiştim siz bana hem chooper hem de araştırdığım kadarıyla top Speed'i 120 civarında olan bir motor yazmışsınız. Yazdıklarım yazılımla 165-170 görebilen motorlar. Lütfen alakasız motorlar yazmayın.

120 zor görürler.

125'lik motordan ne hızı bekliyorsun onu anlamadım Raider hariç hiçibirinin parçasını bulamazsın CBR bulursun belki Aprilia ve gsxr grenajları ateş pahası CBR da öyle ama bu ikisine göre daha ucuz arkadaşımda CBR var kardeşi bir kaza yaptı hala daha para çıkarıyor motor yokuş aşağı rüzgarı arkana almadığın sürece 125 likler deli gibi hız yapmaz en fazla 130 o yuki GP2 falan 150 görüyor hepsi sapıyor GPS'te 120 130 anca görüyorlar ucuz bir tane al geç ya Benelli'ya Raider 200k yı 125 liğe verme.

Merhaba hocalarım. Birkaç motor düşündüm fakat arada kaldım. Aprilla RS125, CBR125R, tvs Raider, GSXR125 arasında kaldım. Ben hem hız hem de beni 2.5-3 sene götürebilecek bir motor bakıyorum. Ne önerirsiniz?

Hocam paranız varsa Peugeot PM01 alın. 125CC sadece fiyat fahiş 166 bin TL, ancak 2 buçuk 3 sene götürür. Fakat kaza yaparsanız Allah muhafaza sorun yaşarsınız çok parça bulunmaz. Ama motor bloğu kısmından derdiniz olmasın arıza yapmaz rahat götürür.

Hocam hız istediğimi belirtmiştim siz bana hem chooper hem de araştırdığım kadarıyla top speedi 120 civarında olan bir motor yazmışsınız. Yazdıklarım yazılımla 165-170 görebilen motorlar. Lütfen alakasız motorlar yazmayın.
Dediğin motorların hepsi zaten 125 cc bunlar hız yapmaz. Hız istiyorsan minimum 200 den başlaman lazım. Gövde modelinide naked olarak belirtebilirdin , kaldı ki chopper olsa bile Superlight bana göre en class 125liklerden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı